Canım Annem 141. bölümü ile ekranlara geliyor. 12 Eylül Canım Annem son bölümü izlemek için doğru adrestesiniz. Canım Annem son bölümü ve detaylar haberimizde...

Canım Annem 141. Bölüm Full İzle son bölüm 12 Eylül 2022 TV8 canlı izleme linki haberimizin detaylarında...

Canım Annem 141.Bölüm Full İzle

canim-annem-128-1

Tv8 kanalının iddialı dizilerinden olan Canım Annem dizisi oyuncu kadrosu araştırılıyor. Bizde bu yazımızda sizler için dizinin oyuncu kadrosunu detaylı bir şekilde hazırladık.  

TV8 Canım Annem dizisi oyuncu kadrosu

Canım Annem dizisinin oyuncuları arasında; Erol Gedik, Selin Sezgin, Özlem Savaş, Faruk Pakiş, Serdar Yıldırım, Dilara Büyükbayraktar, Kayra Zabçı, Emin Önal, Funda Eskioğlu, Jülide Güven, Yavuz Pekdiker, Belma Mamati, Nihan Tüfekçioğlu, Metin Yıldırım, Cansın Mısırlı ve Gece Işık Demiral yer alıyor.

TV8 Canım Annem İzleyicilerini Etkilemeye Devam Ediyor

Yönetmenliğini Ece Tahtalıoğlu Pertez ve Tuğçe Küçükkalıpçı’nın birlikte yaptıkları Canim Annem dizisinin genel hikayesi şöyle:

Zeynep, tehlikeli bir kalp rahatsızlığı olan güzeller güzeli bir kızdır. Hastalığı yüzünden annesi Cemre’nin bir araba kazasında öldüğünü ona söylemezler. Bunun yerine babası Murat, Zeynep kalp ameliyatı olacak yaşa gelene kadar, annesi Cemre’nin yerine geçecek bir benzerini tutar.

Canım Annem hafta içi her gün 12.45’te TV8’de.

 Canım Annem Son Bölüm İzle 141. Bölüm

TV8 ekranlarının en çok izlenen dizilerinden Canım Annem hafta içi her gün sizlerle olmaya devam ediyor. Canım Annem son bölüm merakla bekleniyor.

Canım Annem dizisinde Selin Sezgin hem Cemre hem de Nazlı karakterlerine hayat verecek. Selin Sezgin ilk kez Canım Annem dizisinde kadın başrol oyuncusu olarak yer alacaktır. Peki Canım Annem Nazlı Kimdir? Canım Annem Cemre Kim? Selin Sezgin Kimdir?

Selin Sezgin Kimdir?

20 Haziran 1990 doğumlu olan Selin Sezgin 32 yaşının içindedir. Elif dizisinde hayat verdiği Melek karakteri ile akıllara kazınan Selin Sezgin oyunculuğa Zeytinyağlı Yiyemem Aman filmi ile başlamıştır.

Mimar Sinan Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Seramik ve Cam Tasarımı bölümü mezunu olan Selin Sezgin oyunculuk derslerini Ümit Çırak’tan almıştır. 1.68 metre boyunda, 52 kilo ve İkizler burcudur. Selin Sezgin son projesi 2019 yapımı Hayatta Olmaz filmidir.

Canım Annem Nazlı Kimdir?

Canım Annem Nazlı Kim? Canım Annem dizisinde Nazlı 30’lu yaşların başında güzeller güzeli bir kızdır. İkiz kardeşi ile birlikte Nazlı fakir bir aileye üvey evlat olarak verilmiştir. Yıllarca çalışmasına didinmesine rağmen üvey annesine yaranamamıştır. Üvey annesi para için Nazlı’yı Rüstem’e vermek ister. Nazlı ile Murat şans eseri karşılaşır.

Murat Nazlı’nın eski eşi Cemre’ye çok benzediğini görür ve ona kızına ameliyata kadar annelik yapmasını yani karısı Cemre’nin yerine geçmesini ister.