1. Ana Sayfa
  2. Magazin
  3. Çarpışma Dizisi Cemre Gür Kim? Melisa Aslı Pamuk Kimdir?

Çarpışma Dizisi Cemre Gür Kim? Melisa Aslı Pamuk Kimdir?

Çarpışma Dizisi

Güzelliği ve başarılı projeleri ile kısa zamanda üne kavuşup yükselişe geçen isimler arasına giren Melisa Aslı, aynı zamanda dijital platformlarda da ilgi gördü. Çarpışma dizisine sürpriz bir şekilde girerek de göstermiş olduğu başarılı oyunculuğu ve güzelliği ile kısa zamanda geniş hayran kitlelerine ulaştı. Daha önce ekranlarda çok göremediğimiz Melis Aslı kısa zamanda bir çok kişinin gönlünde yer almayı başardı Çarpışma dizisinin seyircileri ve oyuncunun takipçileri arama motorlarında sık sık fenomen oyuncunun kim olduğunu ve hayatını araştırır oldular.

Melisa Aslı Pamuk kimdir? Kaç yaşında? Burcu ne? Ailesi kim? Bu ve bunun gibi merak edilen ve takipçileri tarafından arama motorlarında sıkça aranan bütün soruların cevaplarını sizler için yazımızda derledik. Keyifli okumalar dileriz.

çarpışma dizisi

Melis Aslı Pamuk Kimdir ? 

14 Nisan 1991 yılında Haarlem Hollanda’da dünyaya gelen güzel aslen İskenderunludur. Başarılı isim şuan 30 yaşındadır burcu ise koç’tur. Türk kökenli bir ailede dünyaya gelen oyuncu ve modelin Türkiye çapında tanınması ise ilk olarak 2011 yılında katıldığı güzellik yarışmasında aldığı birincilik ile başlamıştır. Daha sonra 2011 yılının Eylül ayında ise Brezilya’da düzenlenen Kainat Güzellik yarışmasında Türkiye’yi temsil etmiştir.

Melis Aslı Pamuk İngilizce, Flemenkçe, Almanca ve orta seviyede Fransızca gibi birçok dili bilmektedir. Amsterdam Üniversitesi’nde Psikoloji eğitimine başlayan güzel Miss Turkey yarışmasına katılması ile birlikte okulunu bitirmeden dondurup kariyerine yönelmiştir.

Kariyeri için adımlar atan Melis Aslı Sadri Alışık Kültür Merkezi’nde temel oyunculuk dersleri almıştır. Başarılı modelin Türkiye’deki ilk oyunculuk deneyimi ise reklamlarda oynaması ile başladı. Yıldızının parıldadı ilk projelerden biride Yer Gök Aşk adlı dizidir.

Güzelliği ile bir çok kişinin idolü haline gelen ünlü sosyal medya fenomeni haline gelmiştir. Güzel oyuncunun takipçileri artarken arama motorlarındada sık sık aratılan bir isim haline geldi. Güzelliğinin yanı sıra düzgün fiziği ile de sık sık gündem olmayı başaran güzel model ve oyuncunun takipçilerinin bir diğer merak ettiği konu ise ünlü oyuncunun boyu ve kilosu oldu. 1.79cm uzunluğunda olan başarılı sosyal medya güzel 61kg ağırlığında.

Melis Aslı Pamuk’un Yer Aldığı Projeler 

2004 – Dat zit wel snor (Sinema Filmi)

2012 – 2013 – Yer Gök Aşk (TV Dizisi)

2012 – G.D.O. Karakedi (Sinema Filmi)

2014 – Kurt Seyit ve Şura (TV Dizisi)

2014 – Her Sevda Bir Veda (TV Dizisi)

2014 – Ulan İstanbul  (TV Dizisi)

2015 – Kara Sevda (TV Dizisi)

2018 – Çarpışma  (TV Dizisi)

Yorum Yap

Yorum Yap