Tokat'ta akıl almaz olay! Dursun Koçyiğit adlı vatandaş, cebindeki son parayla kazı kazan oynadı. 2 Milyon TL büyük ikramiye çıktı! İşte Dursun Koçyiğit Tokat kazı kazan olayına sosyal medyadan gelen yorumlar ve haberin tüm detayları!

CEBİNDEKİ SON PARAYLA OYNADIĞI KAZI KAZAN, HAYATINI DEĞİŞTİRDİ

Tokat’ta işçi emeklisi olan 49 yaşındaki Dursun Koçyiğit adlı bir vatandaş, gündeme bomba gibi düştü. İddiaya göre Koçyiğit, bakkala giderek cebindeki son parayla sigara alacaktı. Ancak son anda vazgeçip 30 liralık kazı kazan oynadı. Evli ve iki çocuk babası Dursun Koçyiğit, Pazartesi akşamı Tokat Cumhuriyet Meydanı'ndaki şans oyunları bayisine gitti. Sigara almaktan son anda vazgeçen adam, hayatını kökten değiştireceğini bilmiyordu.

Cebinde kalan son parayla Milyonerler Kulübü adlı kazı-kazan kuponunu aldı. Koçyiğit, bayide kuponunu kazıdı ve gözlerine inanamadı. 2 milyon liralık ikramiyeyi kazandığını anlayan adam, bayiye kuponu teyit ettirdi. O anlarda Koçyiğit'in mutluluk gözyaşları sel oldu...

DURSUN KOÇYİĞİT TOKAT KAZI KAZAN OLAYINA SOSYAL MEDYADAN GELEN YORUMLAR

Kazı kazan kuponunu kazıyınca 2 milyon TL'lik büyük ikramiye çıktığını gören Dursun Koçyiğit, olayı şöyle anlattı. "Çarşıya iş için gelmiştim. Bir tane 30'luk kazı kazan alıp şansımı deneyeyim dedim. Çıkmazsa şansa dedim. Bir de baktım 2 milyon lira çıktı. Çok heyecanlıyım. İkramiye ile oğlumu evlendirir, araba alır ve bir iş yeri açarım. Babalık görevimi yaparım. En son cebimde 30 liram vardı. Sigara alacakken bayiye gittim. 'Nasipse çıkar' dedim ve oynadım."

Bayi görevlisi ise olayla ilgili, "Arkadaş bizden kazı kazan aldı. Bir tane verdim onda da 2 milyon lira çıktı. İkimiz de heyecanlandık" dedi.

İşte, sosyal medya kullanıcılarından gelen ilginç yorumlar...

Bunun üzerine bir keyif sigarası içmediyse kendi ayıbıdır...
Sigara içememenin verdiği burukluk yüzüne yansımaktadır.
Kazı kazana güzel reklam olmuştur ya da reklam organizesi.
Şans oyunlarina hic kalmayan itimatı beyhude şişirme çabaları. hep de ayni hikayeler. son parasıyla aldı falan.
Tüpçünün sokaktaki rastgele bir adama 2 milyonu yedireceğine inanan varsa oy kullanmamasını rica ediyorum.
Her sosyal medya platformunda gördüm bu haberi,imaj düzeltme çalışmaları başlamış yılbaşında voleyi vuracaklar.