Dizipal Cezailer 2.Bölüm Full İzle Gain TV 6 Ekim 2022 Perşembe günü ekranlara geliyor. Cezailer 2.Bölüm ve konusu oyuncu kadrosu merak edilmeye başlandı.

Cezailer 2.Bölüm Full İzle Gain TV 6 Ekim 2022 Perşembe günü ekranlara geliyor. Dizipal Cezailer 2.Bölüm Tekparça izle

Gain Cezailer 2.Bölümü ile 6 Ekim  2022 Perşembe günü sizlerle oluyor. Cezailer kaç bölüm olacak? Cezailer oyuncu kadrosunda kimler var, Cezailer dizisinin konusu nedir? Cezailer dizisi ile ilgili bilinenleri haberimizin detaylarından öğrenebilirsiniz.

Sıcak Kafa Dizisi Uyarlama Mı? Nerede Çekildi? Sıcak Kafa Dizisi Uyarlama Mı? Nerede Çekildi?

Cezailer 2.Bölüm Full İzle

Başrollerini Yiğit Özşener ve Rıza Kocaoğlu’nun paylaştığı Cezailer'den teaser izleyiciler ile paylaşıldı. Rosenhan Deneyi’ni tekrarlayan bir psikiyatristin yaşadıklarını konu alan dizi, 29 Eylül 2022 Perşembe gününden itibaren Gain platformunda olacak.

Cezailer Dizisinin Konusu Nedir?

Mert Güngel adlı bir psikiyatristin kariyeri için bilim tarihinin en sarsıcı deneylerinden olan Rosenhan Deneyi'ni Türkiye'de tekrarlamak isterken 2 hafta kalmak üzere girdiği hastanede mahsur kalmasıyla deneyin içinden çıkılmaz bir kabusa dönüşmesini konu alan Cezailer'den teaser yayınlandı. Senaryosunu Ayberk Çınar ve Murat Can Oğuz’un yazdığı, yönetmenliğini Murat Can Oğuz 'un yaptığı dizi, 29 Eylül'den itibaren Gain ekranlarında izleyiciyle buluşacak.

Yapımını Most Yapım’ın üstlendiği Cezailer'de, sonrasında doktorlara hasta olmadığını ispatlayarak oradan çıkabilmek amacıyla akıl hastası taklidi yaparak cezai ehliyeti olmayan hastalarla dolu bir akıl hastanesine yatan psikiyatr Mert Güngel karakterine Yiğit Özşener hayat verirken, klinik şefi Menderes rolünü Rıza Kocaoğlu oynuyor. Esra Bezen Bilgin'in lafını söylemekten asla çekinmeyen ve kimseden korkmayan psikiyatr Gamze'yi, Hayal Köseoğlu'nun ise cezailerin her şeyiyle ilgilenen hemşire Simge’yi canlandırdığı dizinin kadrosunda ayrıca cezailer koğuşunda yatan ve farklı psikiyatrik hastalıkları olan kişileri oynayan Hakan Karsak, Ushan Çakır, Onur Ünsal, Şerif Erol, Cem Zeynel Kılıç ve Görkem Kasal gibi isimler yer alıyor.

29 Eylül'de Gain ekranlarında izleyiciyle buluşacak

Gain Nedir?

Teknolojin,n gelişmesi ile birlikte sosyal platformlar da beraberinde gelişmiştir. Sosyal platformlardan biri olan Gain'de dizi ve filmler yer almaktadır. Ücretli abonelikler ile kullanıcıların keyifli dakikalar geçirdiği bu platforma giriş yaparak barındırdığı dizileri dilediğiniz yerden dilediğiniz zaman keyifle izleyebilirsiniz.