Netflix platformunda yayınlanmaya hazırlanan Cici Filmi Nerede Çekildi? Cici Filmi full izle 27 Ekim 2022 Perşembe günü ekranlara geliyor.

Cici filmi 27 Ekim 2022 Perşembe günü Netflix ekranlarıda sizlerle buluşmaya hazırlanıyor.

Cici Filmi Fragmanı Yayınlandı NETFLİX

Netflix youtube kanalında yeni filmi Cici'nin fragmanı yayınlandı. Fragmanın yayınlanmasının ardından binlerce kişi izlemeye başladı.

Netflix Cici Filmi Ne Zaman Vizyona Girecek?

Netflix’in orijinal filmi olan Cici, 27 Ekim 2022’de yayınlanacaktır. Filmi ise Berkun Oya’nın kaleme alıp yönetmenliğini üstlenmesi ile daha da merak konusu haline gelmiştir.

Netflix Cici Filmi Hangi Yılları Anlatıyor?

Cici filmi, 1980’li yıllarda İç Anadolu Bölgesinde yaşayan bir ailenin hayatını konu  alan yeni bir Netflix filmidir.  Aile, yaşadıkları acı bir kaybın ardından, yıllarca yaşadıkları yerden ayrılıp, şehre göç etmeye karar vermişlerdir. Aradan geçen 30 yılın ardından ise geçmişin izlerini taşıyan çiftlik evine geri döndüklerinde aile, yıllarca üstü kapalı duran gerçeklerle yüzleşmek zorunda kalmışlardır. Yayınlanan fragmanları ile film şimdiden çok merak edilenlerin arasındadır.

Dizipal 427 com Güncel Giriş Adresi 2022 Dizipal 427 com Güncel Giriş Adresi 2022

Netflix Cici Filmi Nerede Çekildi?

Netflix’in orijinal Cici filminin nerede çekildiğine dair herhangi bir bilgi bulunmamaktadır.   Cici filmi, 1980’li yıllarda İç Anadolu Bölgesinde yaşayan bir ailenin hayatını konu almakdığı bilinmektedir.

Netflix Cici Filmi Oyuncuları Kimlerdir?

Cici filminin oyuncu kadrosunda; Ayça Bingöl, Fatih Artman, Funda Eryiğit, Nur Sürer, Olgun Şimşek, İncinur Daşdemir, Okan Yalabık ve Yılmaz Erdoğan gibi başarılı oyuncular yer almaktadır. Filmi ise Berkun Oya’nın kaleme alıp yönetmenliğini üstlenmesi ile daha da merak konusu haline gelmiştir. Cici filmi, 1980’li yıllarda İç Anadolu Bölgesinde yaşayan bir ailenin hayatını konu almaktadır.