Sağlık

Cleocin T Ne İşe Yarar, Cleocin T Kullanıcı Yorumları ve Güncel Fiyatı..!

Bir çok uzman doktor tarafından sivilce tedavisinde kullanılması için tavsiye edilen Cleocin T, iltiyaplı sivilce sorunları için son derece etkili bir ilaç olarak biliniyor.

Bir çok uzman doktor tarafından sivilce tedavisinde kullanılması için tavsiye edilen Cleocin T, iltiyaplı sivilce sorunları için son derece etkili bir ilaç olarak biliniyor. Bu yazımız da merak edenler için Cleocin T ne işe yarar, Cleocin T nasıl kullanılır gibi merak ettiğiniz sorulara cevap vereceğiz…

Cleocin T, cilt üzerinde oluşan bakterilerin gelişmesini engelleyen antibiyotik bir ilaçtır. İltihaplı lezyonların eşlik ettiği sivilce (akne vulgaris) tedavisinde kullanılan Cleocin T ilacın içerisinde bulunan maddelere karşı bir alerjiniz var ise kesinlikle kullanmamalısınız. 30 ml yada 60 ml olarak iki farklı şekilde satılan Cleocin T berrak renksiz bir çözeltidir. İçeriğindeki asit sayesinde akne ve sivilceler üzerinde kısa sürede etki gösteren bu ilaç, oluşan sivilceleri geçirirken daha fazla çıkmasını da engelliyor. Özellikle ergenlik zamanlarında çıkan sivilcelerle baş eden Cleocin T, hormonsal değişim yada başka sebeplerle de çıkan sivilcelerde kullanılabiliyor. Siyah noktalar üzerinde etkisi kanıtlanmış olan bu çözelti, aynı zamanda sivilce izleri üzerinde de etkili olmaktadır.

Buna da Bakabilirsiniz; Doktorların Önerdiği Sivilce Kremleri

Cleocin T Sivilce Kremi


CLEOCİN T NASIL KULLANILIR?

Bu ilacı kesinlikle uzman bir doktorun tavsiyesi ile kullanmanız gerekiyor. Losyonu kullanmadan önce cildinizi temizlemeli, kir ve makyajdan arındırmalısınız. Az miktarda kremi sorunlu bölgeye uygulamalı ve asla yıkamamalısınız. Kremi geniş yüzeye değil sadece sorunlu bölgeye tampon şeklinde uygularsanız, daha kısa sürede etkisini göreceksiniz. Cleocin t losyon günde 2 kez uygulayabilirsiniz.

CLEOCİN T GÜNCEL FİYATI NEDİR?

Cleocin T Losyon sivilce problemi yaşayanlara doktorlar tarafından reçete edilmektedir. Fiyatı ise 17.13 liradır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu