1. Ana Sayfa
  2. Sağlık
  3. Clinoper Jel Krem Ne İşe Yarar ? Clinoper Krem Nasıl Kullanılır ?

Clinoper Jel Krem Ne İşe Yarar ? Clinoper Krem Nasıl Kullanılır ?

Özellikle sivilce ve cilt kızarıklıkları için uzman doktorların tavsiye ettiği Clinoper Jel bir çok kişi tarafından sosyal medyada merak konusu oldu. Merak edenler için Clinoper krem nasıl kullanılır? Clinoper krem fiyatı nedir?  sorularının yanıtlarını hazırladık…

Clinoper krem Akne(sivilce), siyah nokta ve beyaz nokta için etkili bir jel. Yalnızca eczanelerde satılan Clinoper krem aşırı yağlı olan ciltlerde bile yağ oranını direkt olarak düşürecek yeterliliğe sahip olan yapısıyla, bakteri oluşumunu da minimuma indirir. Kullananların memnun kaldığı bu jel cildin dış yüzeyini hafif kurutucu ve soyucu özelliğiyle fazla yağ ve kirin ciltten kolayca temizlenmesini sağlar. Clinoper jel, tam etkisini göstermesi 2-5 haftayı bulabilir. Tedavi süresi 12 haftadan daha uzun sürmemelidir. Mutlaka kullanmadan önce uzmana danışmanız gereken bu jeli kullanırken aşırı uygulanan bölgede kuruluk ve tahriş görüldüğünde, ilacın kullanımını doktor kontrolü altında azaltınız.

İlgili İçerik; Doktorların Önerdiği Sivilce Kremleri Nelerdir ?
https://www.okubak.com/etiket/doktorlarin-onerdigi-sivilce-kremleri

CLİNOPER JEL NASIL KULLANILIR?

Doktorunuz bu ilacı nasıl reçete ettiyse o şekilde kullanmanız gerekmektedir. Tedavi edilecek bölgeyi temizleyip ılık su ile yıkayıp, durulayın. Kuruladıktan sonra jeli, parmak ucuyla ince bir tabaka halinde akneli bölgeye sürün. Uygulama sonrasında ellerinizi yıkayın. Günde sadece bir kez akşamları uygulanmalıdır. Her gün kullanılmadığı sürece etkisini göstermeyebilir. Eğer jel cilt üzerine kolayca sürülmüyorsa, çok fazla miktar uygulanıyor demektir.

CLİNOPER KREM NE KADAR?

Bu ilaç eczanelerde satılmaktadır, eczaneler harici herhangi bir yerde bulamazsınız. Clinoper fiyat 50.34 liradır.

Buna da Bakabilirsiniz; En İyi 10 Sivilce Kremi; Uzmanlara Göre Akneleri Hızlı Bir Şekilde Geçiriyor

En İyi 10 Sivilce Kremi; Uzmanlara Göre Akneleri Hızlı Bir Şekilde Geçiriyor

Yorum Yap

Yorum Yap