İlk 12 günlük yayınıyla Netflix'in "Canavar: Jeffrey Dahmer'in Hikayesi" büyük bir izleyici kitlesi topladı ve şu anda rekorlar kırıyor.

Tarihin en tanınmış seri katillerinden birinin hayatını anlatan Netflix orijinal dizisi "Canavar: Jeffrey Dahmer'in Hikayesi" rekorlar kırıyor. Tarihin en ölümcül seri katillerinden biri ve bir yamyam olan Jeffrey Dahmer'ın hikayesini anlatan dizi, Netflix'in genel olarak en çok izlenen dokuzuncu programı haline geldi. Ryan Murphy, yardımcı oyuncu kadrosuyla da övgü toplayan dizide Jeffrey Dahmer'ı canlandırıyor. Variety dergisine göre, dizinin tamamı ve ilk 10 bölümü en az 56 milyon kişi tarafından toplam 496,1 milyon saat izlendi. Dizinin rekoru kırmak için 16 günü var çünkü Netflix, dizilerinin popülaritesini ilk 28 günde izlenen saat sayısını toplayarak ölçüyor.

Dizipal 428 com Güncel Giriş Adresi 2022 Dizipal 428 com Güncel Giriş Adresi 2022

Seri katil Evan Peters hakkında bir televizyon dizisi olan Milwaukee Cannibal, ilk çıkışından bu yana, İngilizce TV grafiğinde en üst sırada yer aldı. 21 Eylül'de "Canavar: Jeffrey Dahmer'in Hikayesi" Netflix'te ilk kez gösterime girdi. 1978 ve 1991 yılları arasında Milwaukee katili tarafından 17 genç erkek ve çocuğun korkunç ölümü dizide detaylandırılmıştır.

download-1

Dahmer'dan Kurtulmayı Başaran Tracy Edwards'a Ne Oldu?

Savunma avukatı Paul Ksicinski, seri katil Jeffrey Dahmer'ın neden olduğu süregelen ızdırabı anlamak için Netflix'te "Canavar: Jeffrey Dahmer'in Hikayesi"ni izlemesine gerek olmadığını iddia ediyor. İşte savunma avukatından Dahmer'dan kurtulmaktan sorumlu kişi olan Tracy Edwards açıklamaları.

22 Temmuz 1991 akşamı, savunma avukatı Paul Ksicinski'nin eski bir müvekkili olan Tracy Edwards, seri katil Jeffrey Dahmer'ın oturduğu Milwaukee, Wisconsin'den kaçmayı başardı. Sokaktaki bir devriye arabasına işaret ederek onu durdurdu. Edwards yetkililere Dahmer'ın onu öldürmeye çalıştığını söylediğinde, bileklerinden birinden bir dizi kelepçe sarktı. Polis, daha sonra yapılan incelemede parçalanmış insan kafaları, vücut parçaları ve öldürülen kişilerin görüntülerini ortaya çıkardıktan sonra bir daireye çağrıldı. Polise göre, Dahmer 1978'den beri 17 kişiyi öldürdüğünü itiraf etti. Edwards, o zamanlar "Milwaukee Cannibal" ı yakalamada kolluk kuvvetlerine yardım ettiği için bir kahraman olarak görülüyordu. Edwards'ın anlatımı, Ryan Murphy'nin Evan Peters'ı Dahmer olarak oynadığı televizyon dizisinin ilk bölümünün ana konusu.