Didem Didar Balcı Kimdir? Doktorluğa Devam Ediyor Mu? soruları son günlerde sıklıkla araştırılmaya başlandı.

Didem Didar Balcı Kimdir? Doktorluğa Devam Ediyor Mu? soruları son günlerde google arama motorlarında sıklıkla araştırılmaya başlandı.

Sosyal Medya Ayağa Kalktı Gencin Midesinden Endoskopik Yöntemle Yılan Çıkarıldı Sosyal Medya Ayağa Kalktı Gencin Midesinden Endoskopik Yöntemle Yılan Çıkarıldı

SOSYAL MEDYADA TEPKİ ÇEKTİ

Tepecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde görev yapan Didem Didar Balcı, hastane koridorunda dehşet saçtı… Yanında çocuğu olan bir hastanın üzerine yürüyen Doktor Didem Didar Balcı'ya sosyal medyada tepki yağmur gibi yağdı: "Sanki bedavaya çalışıyorlar. Devletin parası ile halka hizmet için ordasın!" İzmir İl Sağlık Müdürlüğü ise olay sonrası doktor hakkında idari soruşturma başlattı.

Henüz nedeni bilinmeyen tartışma anları hastanedeki diğer vatandaşlar tarafından cep telefonu kamerasıyla çekildi. Sosyal medyada paylaşılan görüntüler büyük tepki çekti.

Didem Didar Balcı Kimdir?

Son günlerde google arama motorlarında araştırılmaya başlanan ve olayın ne olduğunu öğrenmeye çalışan vatandaşlar Didem Didar Balcı Kimdir? olayı nedir? gibi sorularına yatıt arıyor.

Öğrenim hayatının ilk yıllarını İzmir'de geçiren Doktor Didem Didar Balcı, üniversite eğitimini ise 1999 senesinde Hacettepe Tıp Fakültesi'nde bitirmiştir. Sonrasında 2001 ile 2005 yılları arasında İzmir 9 Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde Dermatoloji Bölümü’nde uzmanlık ihtisasını tamamlamıştır.

Didem Didar Balcı, 2012 senesinden beri İzmir Tepecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde dermatoloji hekimi olarak görev yapmaktadır.