Kıyma 3.Sezon 1.Bölüm Full İzle Yeni Sezon Bölümleri Blutv ekranlarında sizlerle oluyor. Dizipal Kıyma 2 sezon bölümleri izle

Blutv ekranlarında 1. sezonunun ardından çekimleri başlayan Kıyma dizisinin 3.sezon bölümleri yayınlanmaya başladı.

KIYMA 3. SEZON BÖLÜMLERİ İZLE

Blutv ekranlarında yayınlanan ve milyonlarca kişi tarafından beğenilen dizinin 3. sezon bölümleri meraklı gözler ile bekleniyordu. Kıyma Dizisinin 3. sezon bölümleri nereden ve nasıl izlenir detayları haberimizden öğrenebilirsiniz.

YouTube ipuçları: Youtube Videosuna Altyazı Nasıl Eklenir? YouTube ipuçları: Youtube Videosuna Altyazı Nasıl Eklenir?

KIYMA DİZİSİNİN KONUSU NEDİR?

Adana'dan büyük hayallerle İstanbul'a gelen üç arkadaş yeni bir mahallede temiz bir başlangıç yapmak ister. Ancak bela yakalarını bırakmaz. Projenin türü ise yerli aksiyon, macera ve polisiye olacak.

KIYMA DİZİSİ OYUNCULARI KİMLER?

Projenin oyuncu kadrosu içerisinde Emrullah Sürmeli (Baran), Cengizhan Yurdutek (Poyraz), Mustafa Yılmaz (Reşat), İrfan Ballı (Tufan), Ömer Varol (Kado) ve Salih İnci (Ömer) gibi isimler yer alıyor.

KIYMA DİZİSİ NEREDEN NASIL İZLENİR?

Kıyma dizisinin 3. sezon bölümleri blutv ekranlarında yayınlanmaya başlandı. Blutv aboneleri Kıyma Dizisini diledikleri yerde diledikleri zaman kesintisiz izleyebilmektedir. Blutv aboneliği olmayanlar bu diziyi izlemesi mümkün değildir. Diğer korsan dizi ve film sitelerinden izlenilmesi tavsiye edilmez.

KIYMA DİZİSİ 2. SEZON BÖLÜMLERİ YAYINLANMAYA BAŞLANDI

Kıyma dizisinin 2. sezon bölümleri 27 Eylül 2022 Salı gününden itibaren yayınlanmaya başlandı. Her hafta Salı günleri yeni bölümü ile ekranlara gelecek olan dizi sevilerek ve beğenilerek izlenmeye devam ediyor.