Fox tv ekranlarında yayınlanan Sen Çal Kapımı dizisinde Pina karakterine hayat veren güzel oyuncu Doğa Özüm hakkında en çok sorulan ve merak edilen şeylerin cevaplarını sizler için bu yazımız da hazırladık. Doğa Özüm Kimdir ? Doğa Özüm 20 Mayıs 1997 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Yaşamına İstanbul’da devam eden başarılı sosyal medya fenomeni oyuncu aslen Yozgatlıdır. İstanbul Maltepe Üniversitesi Tiyatro bölümünden mezun olan başarılı sosyal medya fenomeni oyuncu küçük yaşlardan itibaren hayali olan dizi ve film sektörüne mezun olduktan sonra atılmaya karar vermiştir. Güzelliği ile görenler de iz bırakan başarılı isim oyunculuk yetenekleri ile de bir hayli sevildi. Buna Bakınız; Trendyol Araçlı Kurye Ne Kadar Kazanır? [caption id="attachment_11568" align="alignnone" width="1200"]doga ozum kimdir doga ozum kimdir[/caption]

Doğa Özüm kaç yaşında?

Sosyal medya dünyasının yanı sıra ekranların aranılan ve beğenilen isimlerinden olan özüm hakkında merak edilen bir diğer detay ise kaç yaşında olduğu oldu. 20 Mayıs 1997 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelen başarılı sosyal medya fenomeni oyuncu 2021 yılı ile 24 yaşına girmiştir.

Doğa Özüm’ün boyu ve kilosu?

Eşsiz oyunculuk yeteneklerinin yanı sıra düzgün fiziği ve güzelliği ile de dikkatleri üzerine çeken Özüm 1.67 boyunda 56 kilodur.

Doğa Özüm Hangi Dizilerde Oynadı ?

  1. Mucize Doktor (Gizem) (TV Dizisi)
  2. Öğretmen (Rüya Örnek) (TV Dizisi)
  3. Sen Çal Kapımı (Pina) (TV Dizisi)
İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Ezgi Sert hakkında ki bütün detayları diğer yazımızdan inceleyebilirsiniz.