Döndüm Ben Filmi Hakkında Bilgiler ve İzleyici Yorumları

Döndüm Ben Filmi Hakkında Bilgiler ve İzleyici Yorumları

2019 senesine renk katan yerli komedi filmlerinden olan Döndüm Ben filmi oyuncu kadrosu, izleyici yorumları gibi merak ettiğiniz bir çok film bilgisini bu yazımız da bulabilirsiniz.

Çetin Ceviz, Dört Köşe, Arapsaçı ve Şahane Hayaller gibi filmlerinde yönetmenliğini yapmış olan Ömer Faruk Yardımcı’nın filmi “Döndüm Ben” yerli komedi filmleri arasında son yılların en çok izlenen filmleri arasında yer alıyor. Döndüm Ben filmi aile arasında değilde arkadaş ortamında izleyebileceğiniz ara sıra içerisinde abartıya kaçmadan küfür olan absürt bir komedi filmi. Oyuncu kadrosunda Ayhan Taş, Burak Satıbol, Sadi Celil Cengiz ve Dilara Öztunç gibi isimlerin yer aldığı 2019 yapımı Döndüm Ben Filmi incelemesi sizlerle.


Döndüm Ben Filmi Konusu;

Döndüm Ben filmi iç güveysi olarak evli olduğu karısından ayrılmak isteyen genç bir adamın hikayesini konu alıyor. 35 yaşında takıntılı ve evhamlı bir adam olan Cenk, hayatından oldukça bunalmıştır. Artık hayatına yeni bir yön vermek, köklü bir değişiklik yapmak istemektedir. Bunun için de ilk iş olarak eşi Melda’dan ayrılmayı kafaya koyar. Ancak bunu nasıl becerebileceği konusunda hiçbir fikri yoktur. Cenk, karısından ayrılmayı sağlayacak bir yol bulmak için en yakın arkadaşı olan Samet’in yardımına başvurur. Samet ile birlikte Melda’dan ayrılmak için türlü dalavere çeviren Cenk için bunu başarmak pek kolay olmaz. Ancak onca oyun sonunda Melda’yı ayrılma noktasına getirdiğinde işler değişir. Eşinin değerini anlayan Cenk, yaptıklarından sonra onun gibi birisini artık hak etmediğini düşünmeye başlar. Eşinden ayrılmaktan vaz geçen ancak her şeyi berbat eden Cenk, artık eşini tamamen kaybettiğini düşünür. Ancak vazgeçmeye hiç niyeti yoktur. Cenk bu sefer eşine geri döndüğünü kanıtlamak için elinden geleni yapar.


Döndüm Ben Filmi Oyuncu Kadrosu;

2019 yerli komedi filmleri arasında yer alan Döndüm Ben filmi usta oyuncuları ile göz kamaştırıyor. Bunların başında 37 yaşında ki komedi oyuncusu Sadi Celil Cengiz gelirken diğer oyuncular da aynı şekilde komedi alanında tanına isimler.

Burak Satıbl (Cenk)
Ayhan Taş (Taylan)
Yiğit Arı (Polis)
Volkan Başaran (Taksici)
Hüseyin Bul (Necdet)
Sadi Celil Cengiz (Samet)
Hüseyin Elmalıpınar (Nuri)
Dost Elver (Özgür)
Çisem Çanci (Selda)


Döndüm Ben Filmi İzleyici Yorumları;

İzleyici 1; (Beyazperde Yorumu)

Özellikle screenplay güzel! Oyuncular yetenekli ve çeşitli. Soundtrack orta. Ama bütünüyle çok güzel ve anlamlı.

İzleyici 2; (Beyazperde Yorumu)

Filme girmeden önceki önyargılarımın tamamını yıkan bir komedi filmi, oyuncu performansı da beklediğimin çok üzerindeydii. Tavsiye ediyorum, pişman olmayacaksınız ! 🙂

İzleyici 3; (Beyazperde Yorumu)

Güzel bir kadro.. Değişik bir senaryo.. Kurgu, montaj, diyaloglar, ışık ve renk çok kötü.. Sinama filminin çooooook uzağında ucuz bir dizi çekimi gibi olmuş… Bu filmin yönetmeninin diğer filmlerinde aynı hava var… Umarım kendisini geliştirir güzel bir oyuncu çevresi var ama hem kendi kariyerimi hemde oyuncularınkini aşağı çekiyor…

Buna da Bakınız; Netflix Zengo Filmi Hakkında Bilgiler ve İzleyici Yorumları

  • Yorumlar Yok
    UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.
BENZER İÇERİKLER