Doya Doya Moda yeni sezon bölümleri tv8 ekranlarında devam ediyor. Doya Doya moda bugünkü bölümünde neler yaşandı? Detaylar haberimizde sizlerle...

Doya Doya Moda Son Bölüm İzle 

Doya Doya Moda 2022 yeni sezon, 38.Bölüm İzle 7 Eylül canlı izle. Doya Doya Moda yeni sezon bölümleri izle.Doya Doya Moda 2022 38.Bölüm Tv8.

Doya Doya Moda 2022 yeni sezon, 38.Bölüm İzle 7 Eylül canlı izle. Doya Doya Moda yeni sezon bölümleri izle.

doya-doya-moda-izleyin

Doya Doya Moda 2022 38.Bölüm

Tv8 ekranlarında yayınlanan ve milyonlarca kişi ekranlara kilitleyen program Doya Doya Moda'nın yeni sezonu ilgi ile izleniyor. Yep yeni yüzler, yeni yarışmacılarla 2022 sezonuna adım atan programda neler var neler... okubak.com  


Programın jüri üyeleri arasında geçen senelerden bildiğimiz Gülşah Saraçoğlu ve Uğurkan Erez’e bu sene Serdar Uzuntaş ve Yasemin Yılmaz eşlik edecek. okubak.com

Doya Doya Moda 2022 38.Bölüm İzle (Fragman)

Doya Doya Moda Yeni sezon canlı izlemek için Tıklayın

Doya Doya Moda haftanın 5 günü ekranlara geliyor. Sevilen yarışmada bu hafta kazanan isim kim olacak? Haftanın elenen yarışmacısı Cuma günü açıklanacak. 

Sevilen moda yarışması Doya Doya Moda'da dün katılan yeni yarışmacının elenmesinin ardından bugün yeni yarışmacı programa katıldı. Peki, Doya Doya Moda yeni yarışmacısı Esra kimdir? Doya Doya Moda Esra kaç yaşında ve nerelidir?
Doya Doya Moda'da yeni yarışmacı bugün programa katıldı. Yarışmaya katılan isim Esra Yağan oldu. İzleyiciler Esra ile ilgili aramalarını artırdı. Peki, Doya Doya Moda yeni yarışmacısı Esra kimdir? Doya Doya Moda Esra kaç yaşında ve nerelidir?

ZEYNEP BİLLUR ULUDAĞ KİMDİR, KAÇ YAŞINDA, MESLEĞİ NE?

Zeynep Billur Özkaya 32 yaşındadır. Aslen Erzincanlı olan Özkaya Anaokulu öğretmenliğini bitirdi. Uludağ, aynı zamanda mimarlık eğitimi almış ve şu anda iç mimarlık yapmaktadır.

DOYA DOYA MODA ESRA KİMDİR?

Esra Yağan, yarışmaya İstanbul'dan katılıyor. Doya Doya Moda yeni yarışmacısı Esra 26 yaşında.

Moda ile ilgilenmeyi çok sevdiğini belirten Esra kendi tarzını göstermeye geldiğini belirtti.