Dünyayla Benim Aramda ne zaman yayınlanacak? Dünyayla Benim Aramda 2.sezon çekimleri başladı mı? Detaylar sizlerle...

Dünyayla Benim Aramda dizisi 1.sezonu beğenilerek izlendi. Dünyayla Benim Aramda  8 bölüm ile sezon finali yaptı. Dünyayla Benim Aramda  2.sezon bölümleri ne zaman çıkacağı meraklı gözlerle bekleniyor. Dünyayla Benim Aramda 2.sezon çekimlerinin başladğı müjdesini verebiliriz. Fakat Dünyayla Benim Aramda 2.sezonunun ne zaman yayınlanacağı henüz netlik kazanmadı.

DÜNYAYLA BENİM ARAMDA MÜJDEYİ DUYURDU

Dünyayla Benim Aramda ilk sezonunun final yapmasının ardından yeni bir gelişme yayınladı. Dünyayla Benim Aramda 2.sezon çekimlerinin başladığı ve yakın bir zaman sonra yeniden 2.sezonu ile izleyiclerinin karşısına çıkmaya hazırlandığı öğrenildi.

DÜNYAYLA BENİM ARAMDA KONUSU NEDİR?

Dünyayla Benim Aramda', büyük bir tutkuyla başlayan fakat zamanla aralarındaki bu büyük aşkın artık eskisi gibi olmadığını fark eden bir kadının ilişkisini kurtarmak adına sosyal medya üzerinden oynadığı oyunu ve beraberinde yaşananları bağlılık kavramı üzerinden ele alıyor.

Dizinin paylaşılan ilk tanıtımında duyulan "Bir aşkın bittiği nereden anlaşılır? Nasıl emin olunur artık gitmek gerektiğine?" sözleri ise izleyenlerin kendi hayatlarından birçok duygu bulacağının sinyallerini veriyor. 

Netflix 1899 Dizisi 1.Bölüm Full İzle Türkçe Dublaj ve Altyazılı Netflix 1899 Dizisi 1.Bölüm Full İzle Türkçe Dublaj ve Altyazılı

DÜNYAYLA BENİM ARAMDA OYUNCULARI


Demet Özdemir (İlkin)
Hafsanur Sancaktutan (Sinem)
Buğra Gülsoy (Tolga)
Metin Akdülger (Kenan)
Zerrin Tekindor (Burçin)
İbrahim Selim (Cüneyt)
Melisa Döngel (Ceren)