29 Eylül Perşembe günü Star TV ekranlarında yayınlanan Duy Beni dizisi 13.bölümü ile ekrana geldi.

Duy Beni 13.bölümünün yayınlanmasının ardından dizi popüler oldu. Beni Dinle 13 serisini kaçıranlar. Bölümle ilgili detayları aramaya başladı. Peki Beni Dinle 13. bölümün konusu nedir? Duy beni 14. bölüm full izle

Hicran 16.Bölüm Full İzle 28 Kasım 2022 Pazartesi Son Bölüm Hicran 16.Bölüm Full İzle 28 Kasım 2022 Pazartesi Son Bölüm

Duy Beni dizisi 29 Eylül Perşembe günü final bölümü ile izleyici karşısına çıktı. Berk Hakman, Ege Kökenli, Rabia Soytürk ve Caner Topçu gibi isimlerin bulunduğu Duy Beni izleyicileri 13. bölümle ilgili detayları araştırdı. Diziyi izleyemeyenler final bölümünü sorgulamaya başladı. , 13. bölümün tamamını izleyin". Duy Beni 13. bölümde neler yaşandığını merak ediyoruz. Peki duy beyni 14. bölüm teması nedir? Duy Beni 14.Bölüm Full İzle

0x0-duy-beni-14-bolum-izle-star-tv-duy-beni-izle-duy-beni-tek-parca-full-izle-1665062345556

Duy Beni 13. Bölüm Konusu

Bir ay geçti ve Real College'daki hayat bu sefer farklı görünmeye başladı. Emine'nin intiharı Dağhan'ın ruhunda derin bir yara açarken okula yeni bir öğrenci girer. Ateş!

MasterChef yeni bölüm hakkında detaylı bilgi sahibi olmak ister misiniz? MasterChef tutkunları için özel olarak hazırlamış olduğumuz bu içeriğe mutlaka göz atmalısınız.

 Sırlarıyla okula gitti ve birçok insanın hayatını değiştirdi. Özellikle Ekim ile olan ilişkisi onu ve Kanat'ı karşı karşıya getirir. Kanat ilk kez kıskançlık hissettiğinde, kendisine kurulan büyük oyunu görmezden geldi. Aynı zamanda çevrede “Derviş Demir” rüzgarı esiyordu. Bir kahraman olarak mahallenin kalbine sızacak olan bu adam, özellikle Neşe, getirdiği sırlarla Kanat ailesinin düzenini alt üst edecektir. Bu adam kim?

Neden mahalleye taşınmak istiyor? Tüm bu sorular yanıt ararken, okuldaki birçok kız ve erkek çocuğa gönderilen bir kısa mesaj yeni bir sırrın kapısını araladı. Real College'da her şey çok farklı olacak.

Duy Beni Dizisinin Oyuncuları Kimdir?

Duy beni dizisi oyuncuları kimler; Berk Hakman, Rabia Soytürk, Caner Topçu, Durul Bazan, Murat Daltaban, Helin Kandemir, Burak Can, Sümeyye Aydoğan, Feride Çetin, Aytaç Uşun, Alper Atak, Bedia Ener, Hamdi Alp, Utku Coşkun, Taha Bora Elkoca, Gökçe Güneş Doğrusöz, Jasmin Berkiş, Yeliz Akay, Cemre Özşişman, Dilara Sümbül ve İbrahim Yıldız  yer alıyor.