Duy Beni final mi yapacak? Perşembe günkü rakipleri ekrana dönüyor! Star TV bu konuda büyük bir karar aşamasında... İşte detaylar!

Rabia Soytürk ve Caner Topçu ikilisini başrollerde buluşturan, son dönemin en popüler dizilerinden Duy Beni final kararı mı aldı? Star TV ekranlarının yazlık dizisi, liseli gençler arasında yaşanan sınıf farklılığına ve zorbalığa dikkat çekiyor. Genç ve yetenekli oyuncu kadrosuyla bu yazın öne çıkan dizisi, Perşembe akşamları ekrana geliyordu.

DUY BENİ FİNAL Mİ YAPACAK?

Gelsin Hayat Bildiği Gibi dizisi ise aynı gün Show TV'de yayınlanıyor. Duy Beni dizisini reytinglerde yenen Gelsin Hayat Bildiği Gibi de bu sezonun en güçlü yapımlarından biri. Öte yandan, Perşembe akşamları Kanal D ve Fox TV'de yayınlanan iki fenomen dizi Camdaki Kız ile Mahkum da yeni sezonları ile bu hafta ekrana gelecek. Duy Beni'nin rakipleri birbirinden iddialı yapımlar. Bu da, Star TV yönetimine cesur bir karar alması için iyi bir sebep. Peki, Duy Beni final mi yapacak, yoksa köklü değişikliklere mi gidecek?

Duy Beni dizisi reytinglerde vasat bir sonuç elde etse de, sosyal medyanın gündeminden de düşmüyor. Özellikle Rabia Soytürk ve Caner Topçu, sosyal medyada her gün hashtag'ler açılarak #TT oluyor. Hatta bu yaz başlayan gençlik dizisi, dünyada en fazla sosyal medya takipçisi olan dizi ilan edildi!

Genç oyuncuların rol aldığı dizide sert sahnelere sıkça yer verilmesi ara ara tepki topluyor. Buna karşın her bölümü nefes nefese izlenen, gerilim, gizem ve macera dolu Duy Beni dizisi şimdiye dek başarılı bir yaz sezonu geçirdi.

Eylül ayı geldiğinde ise sevilen dizilerin yeni sezonları başladı. Bu hafta Duy Beni için zorlu bir sınav haftası diyebiliriz. Gelsin Hayat Bildiği Gibi, Camdaki Kız ve Mahkum dizileriyle aynı gün yayınlanan Duy Beni, eğer güçlü rakiplerine reytinglerde boyun eğerse final kararı gecikmez.

Duy Beni için erken final ihtimali yüksek. Bunu reytingler belirleyecek. Star TV ve yapımcı hikayeyi güçlendirmek adına yeni bir adım atabilir. Berk Hakman ve Ege Kökenli’nin diziden ayrılacağı ve önümüzdeki haftalarda sadece gençlere odaklanılacağı bilgisi sızdı.