Düzeltme Politikası

Diğer politikalarımız da belirtildiği gibi, hatalardan kaçınmak için her türlü çabayı gösteriyoruz. Doğruluk, bütünlük ve adalet ilkelerine uygun olarak, meydana geldiğini tespit edebildiğimizde önemli bir hatayı düzeltiriz.

İçeriğimizden sorumlu olduğumuzdan ve güvenilir gazetecilik standardına bağlı kaldığımızdan emin oluruz. Büyük gücün büyük sorumluluk getirdiğine inanıyoruz. Hesap verebilir, doğru ve otorite olmayı amaçlıyoruz. Bu, izleyicilerimiz nezdinde güvenilirliğimiz için çok önemlidir. Düzeltme gerektiğinde, yayınlanan hatanın kapsamı dikkate alınarak koşullar göz önünde bulundurularak derhal yapılır.

Makaleleri Güncelleme

Düzeltmelere ek olarak, yeni bilgiler mevcut olduğunda, mümkün olduğunda içeriği (hem ilgili hem de her zaman güncel olan) güncellemenin önemli olduğuna inanıyoruz. Makaleler yayınladığımızda, o konuyla ilgili önceki hikayeler/özellikler, yeni gönderiye bağlantılar ile güncellenir, böylece okuyucular, konuyla ilgili makalelerimizden hangisine ulaşırlarsa ulaşsınlar her zaman tam resme sahip olurlar.

Düzeltmeler veya güncelleme talepleri için [email protected] adresini kullanabilirsiniz.

Welcome Back!

Login to your account below

Create New Account!

Fill the forms bellow to register

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.