Emilia Clarke Hakkında Bilmeniz Gereken 10 Şaşırtıcı Bilgi!

Emilia Clarke Hakkında Bilmeniz Gereken 10 Şaşırtıcı Bilgi!

Emilia Clarke, onu ünlü yapan karakter kadar büyüleyici bir hayata sahipti. İşte 32 yaşındaki Londra yerlisi hakkında birkaç şaşırtıcı gerçek.

Gülüşü, kaşları ve sade güzelliğini etkileyici oyunculuğu ile birleştiren Emilia Clarke kimdir? Bu makalemizde Emilia Clarke hakkında bilinmeyen şaşırtıcı bilgileri araştırdık ve derledik. İşte Emilia Clarke hakkında bilgiler;

Emilia Clarke Hakkında Şaşırtıcı Bilgiler;

1. Emilia Clarke’nin şu an tanımlayıcı özelliklerinden biri kaşları olabilir. Fakat her zaman kaşlarının hayranı değildi. Özellikle de çocukken onlarla alay edildiği için. “Annemin ben küçükken kuralları vardı: ‘Uyuşturucu kullanmayın, seks yapmayın ve kaşlarınıza dokunmayın’ dedi . Annesine bu yüzden her zaman minnettar kalmıştır.

Emilia Clarke

2.Aklında başka işler yapmakta vardı. Herkes aile oyuncu olan çocuklarına yedek plan yapmalarını söyler ve Clarke da farklı değildi. Oyunculuk işe yaramasaydı, şarkıcı, mimar ya da grafik tasarımcı olacağını düşünüyordu.

Emilia Clarke

3. Emilia Clarke oyuncu olmadan önce aynı anda 3 işte bile çalıştığı oldu. Aktörler masraflarını karşılamak için çok şey yapmak zorundalardı. Clarke ünlü olmadan önce, aynı anda sunuculuk, çağrı merkezinde sekreter ve emlakçılık gibi işler yapmıştır.

4. Clarke’ı Game of Thrones’tan tanıyorsanız, onun sarı platin saçları olduğu konusunda yanılıyorsunuz. Eylül 2017’de saçlarını sarışın boyayana kadar bu sadece bir peruktu. Doğal rengi çok daha koyu ve sonuç olarak, saçları kahverengi olduğunda hala dış dünyada pek tanınmadığını itiraf etti.

Emilia Clarke

5. Clarke son derece yetenekli bir müzisyendir. Alto sesi ile ustalıkla ballad, blues, kabare ve caz numaraları söyleyebilir. Ayrıca piyano, flüt ve gitar çalabilir.

Emilia Clarke

6. Emilia Clarke anevrizma hastasıdır. Game of Thrones dizisinin ilk sezonu bittikten sonra antrenörüyle birlikte spor yaparken bayılan oyuncu hastalığıyla ilk orada yüzleşmiştir. Ciddi sakatlıklara veya beyin kanamasına yol açan hastalık Clarke’ın 4 gün yoğun bakımda kalmasına neden olmuştur.

Emilia Clarke

7. Clarke, Terminator Genisys’de Arnold Schwarzenegger ile birlikte Sarah Connor rolünü canlandırdı. Schwarzenegger, Clarke’ın orijinal Sarah Connor olan Linda Hamilton’un ayak izlerini takip etmesinden çok etkilendi. Ancak nihayetinde film patladı – ki bu Clarke’ı hiç rahatsız etmedi.

8. Emilia Clarke Game Of Thrones’ta konuştuğu Dothraki dilinin yanı sıra 4 dil daha bilmektedir. Bu diller, İngilizce, Fransızca, Hintçe ve Almanca’dır.

Emilia Clarke

9. Emilia Clarke’ın parmağında minik bir arı dövmesi bulunmaktadır. Bu dövmenin anlamı bilinmemektedir.

Emilia Clarke

10. Clarke “Game of Thrones” dizisinin oyuncu seçmelerinde tavuk dansı yapmış ve olumlu tepki almıştır. Bu dans onu “Ejderhaların Annesi” yapmıştır.

Emilia Clarke

  • Yorumlar Yok
    UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.
BENZER İÇERİKLER