1. Ana Sayfa
  2. Gündem
  3. Eminevim Battı mı ? Taksitle Ev ve Araba Alma Hayali Kuranlar Bu Habere Dikkat..!

Eminevim Battı mı ? Taksitle Ev ve Araba Alma Hayali Kuranlar Bu Habere Dikkat..!

Eminevim Battı mı

Milyonlarca kişinin taksitli bir şekilde ev almak için müracaat ettiği Eminevim hakkında son zamanlarda sosyal medyada çıkan haberler ev alma hayalleri kuran bir çok kişiyi tedirgin etmeye başladı. Peki gerçekten Eminevim battı mı? Bu yazımız da merak edenler için Eminevim batıyor mu sorusunun cevabını hazırladık.

Faizsiz taksitli ev alma sistemi olarak bilinen Eminevim uzun yıllardan beri faaliyetine devam ediyor ve bir çok vatandaş sistem sayesinde bugüne kadar ev sahibi oldu. Fakat son günlerde Eminevim sisteminin batacağına ilişkin iddialar hem sosyal medyada hem de kulaktan kulağa dolaşmaya başladı. Peki Eminevim batıyor mu? Eminevim sistemi çöktü mü, neler oluyor?

eminevim battimi haberi

Eminevim batıyor mu?

Sosyal medyada Eminevim’in battığına ve sistemin çöktüğüne dair bir çok söylenti dolaşıyor. Aynı zamanda evlerini teslim alamayan vatandaşların firma önünde protesto gösterileri yaptığına dair görüntüler de sosyal medya üzerinden paylaşılıyor. Konu hakkında açıklamada bulunan Av. Asil Kocaçınar “Kartopu Sözleşmeleri, hukuki açıdan hala üzerinde çokça tartışılan ve tartışılan bu görüşler arasında nüanslar bulunan Sözleşmelerdir. “Eminevim Batıyor mu?” diye soranların; bu konuyu, tedbir talebiyle yargıya intikal ettirmelerini öneririm. Aksi halde çok geç olabilir.” dedi.

Resmi Bir Açıklama Yapılmadı;

Eminevim hakkında sosyal medyada çıkan bütün bu iddialara rağmen henüz konu hakkında resmi bir ağızdan açıklama gelmedi.

 

Yorum Yap

Yorum Yap