En İyi Erotik Filmler; Bu Filmler Libidonuzu Hareketlendirecek Cinsten..!

En İyi Erotik Filmler; Bu Filmler Libidonuzu Hareketlendirecek Cinsten..!

Sinemanın gizli ve karanlık odalarında seyredilen erotik filmler, kimse ben izlemem dese bile en çok izlenen filmler arasında yer alıyor. Hemen hemen bütün erotizm temalı filmler çok büyük izleyici kitlesine ulaşmaktadır. Eski Yunan mitolojisinden dilimize geçen erotizm kelimesi ise bu filmler için doğru bir giydirme olmuştur. Aşk Tanrısı olarak bilinen Eros’tan yola çıkarak verilen bu isim ile binlerce filmler yapılmış ve en kötüsü bile izlenme konusunda başarısız sayılmamıştır.

Erotik film denince aklımıza ilk gelen filmleri sizler için IMDB sıralamasına göre hazırladık. Sizin de izlemediğiniz fakat aklınıza gelen filmler varsa yorum kısmından bizlere yazabilirsiniz:) Yok ben izledim bunu da açıkça söylemekten çekinmem diyorsanız yorumlarımız sizlere her zaman açıktır. Bu yazıda sizler için konusu bakımından kesinlikle izlenmesi gereken libidonuzu tavan yaptıracak en iyi erotizm filmlerinin sıralamasını yaptık. İşte en iyi erotik filmler sıralaması…


1. Grinin 50 Tonu (2015) | IMDb: 4,1

Popüler kültürün son yıllardaki en büyük temsilcilerinden biri olan “Fifty Shades” üçlemesinin merakla beklenen ilk halkası olan Grinin 50 Tonu filmi erotizm sahneleri ile dolu olan film arayanlar için bulunmaz Hin kumaşı diyebiliriz.

Filmin Konusu; Bir edebiyat öğrencisi olan güzel Anastasia Steele, çekici ve zengin bir iş adamı olan Christian Grey ile bir röportaj gerçekleştirir. Görüşmeye gittiğinde karşısında, tavırları ve çekiciliği ile baş döndüren bir adam bulur. Aşk ve ilişkiye biraz mesafeli duran Anastasia, bu zengin ve yakışıklı adamın cazibesine karşı koyamaz ve kendisini çekimine bırakır. Fakat hayatta her şeye karşı doyum noktasına ulaşmış olan Grey’in ilişki ve seks söz konusu olunca kimsenin bilmediği gizli sırları vardır. Genç kız karşısındaki adamla şehvetin bilmediği yollarına da sapacak mıdır?

Fragman izle


2. After Paramparça – After We Collided (2020) | IMDb: 5.3

Filmin Konusu: Hardin tarafından hayal kırıklığına uğratılan Tessa, yine de ondan uzak kalmayı başaramaz. Hardin’i aklından çıkaramasa da onun yapacağı bir hatayı daha kabullenemeyeceği için kendini derslerine, işine vermeye çalışır. Bu sırada Tessa’nın çalışma arkadaşı Trevor, genç kadınla yakından ilgilenir ve Tessa bu ilgilen fazlasıyla memnundur. Tessa’yı kaybettiğini düşünen Hardin, kirli geçmişinden ve travmalarından ancak onun sayesinde kurtulabileceğine inanır ve Tessa’yı geri kazanmak için çabalar.

Fragman izle


3. 9 Buçuk Hafta (1986) | IMDb: 5,9

Filmin Konusu: Elizabeth, New York’taki bir sanat galerisinde hayatını kazanmaktadır. Bir gün esrarengiz bir adam olan John tarafından baştan çıkarılır. Zaten gerçek aşkın arayışındadır ve bu adamın çekiciliği onu kendisine doğru çekmektedir. Bu tutkulu ilişki dokuz buçuk hafta boyunca sürecek ve Elizabeth’in cinsel dünyasına yeni bir tuğla ekleyecektir.

Fragman izle


4. Aşk – Love (2015) | IMDb: 6,0

Verdiğimiz filmler içerisinde en çok erotizm sahnesinin yer aldığı filmin fragmanın ne yazık ki yayınlayamıyoruz. Son derece erotik konulu bir film olan 2015 yapım Love film erotizm tutkunları için vazgeçilmez olacaktır.

Love, Gaspar Noé tarafından yazılan ve yönetilen 2015 yapımı bir erotik sanat filmidir. Film, Noé’nin beş yıllık bir aradan sonra dördüncü yönetmenlik ürünüdür. Film ilk gösterimini 2015 Cannes Film Festivali’nde gerçekleştirdi ve 3 boyutlu olarak yayınlandı sürüldü.


5. Yasak Aşk (2013) | IMDb: 6,2

Konusu hoş olmayan bir ilişkiyi anlatsa da üzücü bir film. Orta yaş ve yalnız kadınları güzel bir şekilde modellemiş. Ayrıca harika manzaralar ile hiç sıkılmadan keyifle izlenen bir yapım olmuş diyebiliriz.

Fragman izle


6. Öldüren Kadın – Femme Fatale (2002) | IMDb: 6,3

Seyirciye bol bol erotizm dolu sahnelerin sunulduğu Öldüren Kadın filmi bu tarz filmleri arayanlar için kesinlikle izlenmesi gereken bir film diyebiliriz.

Filmin Konusu: Laura Ash isimli öldürücü cazibeye sahip bir hırsız Cannes Film Festivali esnasında ünlü bir film yıldızının son derece değerli mücevherini çalar. Bu soygun sırasında ekip arkadaşları polis tarafından yakalanır ve Laura Amerika’ya kaçar. Bu olayın üstünden yedi yıl geçtikten sonra Fransa’ya geri dönen kadın artık Lily adıyla yeni bir hayata başlamıştır. Eski hayatını geride bıraktığını sanan Ash’in fotoğraflarını Nicolas Bardo adlı bir paparazzi çekerek kapak olmasına sebep olur. Gizli kimliği ortaya çıkan genç kadın şeytani bir planla içine düştüğü zor durumdan kurtulmaya çalışır.

Fragman izle


7. Sadakatsiz – Unfaithful (2002) | IMDb: 6,7

Aldatma üzerine çekilmiş en sağlam filmlerden. Erotik sahnelerin dışında konu olarak da kesinlikle izlenmesi gereken baş yapıtlar arasında yer alan bir filmdir.

Film Konusu: Sumner ailesi hayatta hiçbir sıkıntıları olmadan mutlu bir şekilde yaşamaktadırlar. Anne Connie Sumner, iş için New York’ta bulunduğu bir sırada ufak bir kaza atlatır. Yere düşen kadını kaldıran genç Paul, Connie’nin dizinde oluşan yarayı tedavi edebilmek için evine davet eder. Çaresiz kadın teklifi kabul etse de bu durumla ilgili bir ikileme kapılır. Kafasından bu fikirleri atmaya çalışan kadın kendini bir kez daha bu evde bulduğunda işler karışacaktır…

Fragman izle


8. Temel İçgüdü – Basic Instinct (1992) | IMDb: 6,9

Sharon Stone’un en sevilen erotizm dolu filmlerinden bir tanesi olan ve filmden çekilen bir sahne ile ünlenen Temel İçgüdü filmi bir çoğumuzun gençlik yıllarının en vazgeçilmez erotizm filmleri arasında yer alıyor.

Paul Verhoeven’ın tutku ve gerilim dolu filmi, özellikle Sharon Stone’un cömertçe sergilediği vücudu ve ünlü sorgulama sahnesiyle(!) pek çok sinemaseverin hatırlarında kalmıştır.

Fragman izle


9. Subay ve Centilmen – An Officer and a Gentleman (1982) | IMDb: 7,0

Romantizmin, dostluğun ve olgunlaşmanın zamanları aşan hikayesi. Zack Mayo, deniz kuvvetleri pilotu olmak için subay okuluna girer. Zorlu bir on üç haftanın sonunda aldığı eğitimin yanısıra arkadaşlığı, disiplini, birlikte hareket etmenin önemini ve kasabanın kızlarından Paula’nın hayatına girmesiyle de aşkı öğrenir.

Fragman izle


10. Düşler, Tutkular & Suçlar – The Dreamers (2003) | IMDb: 7.2

3 gencin tutkularını, cinselliklerini ve hayata bakış açılarını anlatan muhteşem bir film. Sırf Eva Green için bile izlenir.

Fragman izle


11. Gözü Tamamen Kapalı – Eyes Wide Shut (1999) | IMDb: 7.4

Son derece etkileyici karmaşalarla dolu… Cinselliği ön planda bulundurmasına rağmen müthiş işlenmiş bir film. Konusu itibariyle dikkat çekici ve de güzel bir sona sahip…

Fragman izle


12. İngiliz Hasta – The English Patient (1996) | IMDb: 7,4

Micheal Ondaatje’ nin aynı adlı romanından sinemaya uyarlanan film, II. Dünya Savaşı İtalya’sından Kuzey Afrika’nın savaş öncesi çöllerine kadar aşk, benlik ve savaşın öyküsünü anlatıyor. Minghelle, film boyunca aşkın farklı türlerini getiriyor karşımıza; Hana’nın hastasına duyduğu şefkat, Kip ile yaşadığı yoğun aşk, Almasy ile Katherine’in ilişkisi ve Almasy’nin milliyetçi tutkular yüzünden mahvedilen çöle duyduğu sevgi…

Fragman izle


13. Vücut Isısı – Body Heat (1981) | IMDb: 7,4

Filmde aşk, ihtiras ve tutkunun aynı anda yaşandığı muhteşem konular anlatılıyor. Bir avukat ve şehrin en zengin adamının karısı ile yaşanan konu ediliyor.

Fragman izle


14. Hizmetçi  – Agassi (2016) | IMDb: 8,1

İzlemeye başladıktan çok kısa bir süre içinde filme kilitlenmeniz büyük bir olası. Çünkü hem sinematografik açıdan hem de başarılı hikaye anlatımından dolayı oldukça merak uyandırıyor. Kurgusal açıdan çok iyi bir anlatıma sahip hem de sanat filmi tadında olması filmin ayrı bir başarısı. Galiba hayatınız boyunca izlediğiniz en iyi erotik film olarak da aklınızda kalacak… Ama ufak bir ayrıntıyı da es geçmeyelim porno ile erotizm arasında çok ince bir bir çizgi vardır birbirine karıştırmayınız! Bu film kesinlikle çok erotik bir o kadar da sürprizlerle dolu şahane bir film. Kesinlikle sanat eseri!

İhtiyacınız Olabilir; Libido’yu Artırmanın 10 Kolay Yolu

  • Yorumlar Yok
    UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.
BENZER İÇERİKLER