1. Ana Sayfa
  2. Oyun
  3. Epic Games Ücretsiz Oyun Listesi Haziran 2021

Epic Games Ücretsiz Oyun Listesi Haziran 2021

Epic Games Windows ve macOS’ta kullanılabilen dijital bir oyun mağazasıdır. Epic Games, son zamanlarda içeriğindeki ücretsiz oyun ve kaliteli içerikler ile özellikle gençlerin büyük ilgisini görüyor. Bu yıl Epic Games içerdiği ücretsiz oyunlar sayesinde diğer oyun mağazaları arasından ayrılmaya ve kitlesini genişletmeye çalışıyor bu kapsamdada her hafta bir yada birkaç oyunu ücretsiz bir şekilde kullanıcılarına sunuyor bunun yanında yılın belli dönemlerinde oyunlar arasında indirimli ya da ücretsiz fiyatları ile de pek çok beğeni kazanıyor.

Epic Games uzun süredir popüler oyunları ücretsiz yapmıyordu. Epic Games gelecek hafta ücretsiz vereceği oyunları açıkladı. Oyunseverler, 24 Haziran tarihinden itibaren Sonic Mania ve Horizon Chase Turbo oyunlarını ücretsiz alabilecekler.

Epic Games 2021 yılı oyun listesi ;

Alien: Isolation
Ken Follett’s The Pillars of the Earth
NBA 2K21
Pine
Tales of the Neon Sea
Dandara: Trials of Fear Edition
Rage 2
Halcyon 6: Lightspeed Edition
Absolute Drift: Zen Edition
The First Tree
STAR WARS Battlefront II: Celebration Edition
For the King
Wargame: Red Dragon
The Fall
Galactic Civilizations III
Sunless Sea
Crying Suns
Metro: Last Light Redux
Surviving Mars
Hand of Fate 2
Creature in the Well
Deponia: The Complete Journey
The Lion’s Song
Jurassic World Evolution
Epic Games Bedava Oyun

Epic ücretsiz oyunlar için https://www.epicgames.com/store/tr/free-games adresini ziyaret edebilirsiniz. Epic Games her ay ücretsiz oyunlar listesi yayınlanmaktadır. Bedava oyun için uygulama ekranından sol tarafta yer alan menüdeki mağaza linkine tıklayıp o haftaya ait ücretsiz oyununu ücretsiz kap seçeneğine tıklayarak sipariş edebilirsiniz.

Yorum Yap

Yorum Yap