Ercan Saatçi ile Çok Akustik 1 Ekim 2022 Bugün Neden Yok Star TV Ercan Saatçi ile Çok Akustik Bitti Mi? Neden yayınlanmadı?

Star Tv ekranlarında yayınlanan Ercan Saatçi ile Çok Akustik programı bugün neden yok 1 EKim 2022 ( 14.bölüm ).

Ercan Saatçi ile Çok Akustik Bugün Neden Yok?

Star Tv ekranlarında Ercan Saatçi ile Çok Akustik programı Cumartesi geceleri yayınlanmaktaydı. Ercan Saatçi ile Çok Akustik bugün neden yok sorusu araştırılmaya başlandı. Star Tv yayın akışında Ercan Saatçi ile Çok Akustik programının olmaması Ercan Saatçi ile Çok Akustik bitti mi? Ercan Saatçi ile Çok Akustik bugün neden yayınlanmadı sorularını beraberinde getirdi.

Hicran 21.Bölüm Full İzle 5 Aralık 2022 Pazartesi Son Bölüm Hicran 21.Bölüm Full İzle 5 Aralık 2022 Pazartesi Son Bölüm

Ercan Saatçi ile Çok Akustik Bitti Mi?

Ercan Saatçinin sunduğu Çok Akustik programı 13.bölümü yayın hayatında geride bırakmıştı. Reyting sıralamasında istediğini alamayan yapımcının programa devap edip etmeyeceği merak konusu olmuştu. Çok Akustik programının  Twitter adresinden yaptığı sizlerden çok kısa bir izin istiyoruz şeklindeki açıklama programın bittiğini düşünen sevenlerinin yüreğini ağzına getirmişti. Ancak merak etmeyin programın çekimlerine kaldığı yerden devam ettiği bilgisi medyada yerini aldı.

Çok Akustik (Çok Kısa Bir İzin İstiyoruz)

Çok Akustik resmi Twitter hesabından bir paylaşım yaptı. Söz konusu paylaşımda; "Yeni Sezon Çekimlerimiz başladı!
Harika konuklarımızla, ?̧?? ??????? şarkılarla, türkülerle ve sohbetlerle, yakında Star’da buluşmak için ?̧?? Kısa bir izin istiyoruz…" ifadelerine yer verildi.