Ercan Saatçi ile Çok Akustik 11.Bölüm tek parça Full İzle 10 Eylül 2022 Cumartesi son bölüm Star Tv ekranlarında olacak.

Ercan Saatçi ile Çok Akustik 11. bölüm tek parça olarak yayınlandı mı?

Star TV ekranlarında yayınlanan Ercan Saatçi ile Çok Akustik son bölüm full izle! 10 Eylül 2022 Cumartesi tarihinde Ercan Saatçi ile Çok Akustik son bölüm full internete yüklendi.

İşte Ercan Saatçi ile Çok Akustik programı hakkında merak ettikleriniz...

Ercan Saatçi ile Çok Akustik 11. Bölüm Tek Parça Full İzle

Ercan Saatçi ile Çok Akustik ne zaman, saat kaçta, hangi kanalda?
İnternetin sevilen isimlerinden biri olan Ercan Saatçi düzenlediği Müzik programları ile sürekli gündemde.
Star TV'nin yeni yaz gecesi programı olan 'Ercan Saatçi ile Çok Akustik' programı her Cumartesi akşamı saat 22:30'te izleyici karşısında olacak.
“Çok Akustik” Programının Yayın Tarihi Belli Oldu!
“Çok Akustik” hepimizin çok sevdiği şarkılarla evlerinize konuk oluyor… Sohbetlerle, kahkahalarla ve bazen hüzünle buluşan keyifli bir geceye sizi davet ediyor. Ünlü konukları, samimi sohbeti ve birbirinden güzel şarkıları ile “Çok Akustik” Star’da...

Ercan Saatçi ile Çok Akustik 11. bölüm tek parça olarak izleyebileceğiniz link.

Ercan Saatçi ile Çok Akustik 11. bölüm Youtube'dan tek parça olarak izleyebileceğiniz link. 

Ercan Saatçi ile Çok Akustik 11. Bölüm konukları Kimler 10 Eylül 2022 Cumartesi

Ercan Saatçi ile Çok Akustik 11. Bölüm konukları Kimler? 10 Eylül 2022 Cumartesi  Ercan Saatçi ile Çok Akustik son bölümü ile Star Tv ekranlarında seyircisi ile buluşuyor. Ercan Saatçi ile Çok Akustik bu haftanın konukları Sinan Akçıl ve İrem Derici oluyor.


İrem Derici ve Sinan Akçıl’ın Ercan Saatçi’ye konuk olduğu Çok Akustik’te dakikaların nasıl akıp gittiğini anlamayacaksınız. Konuların soluksuz birbirini takip ettiği programda birbirlerinin hayatlarına dokundukları anıları keyifli anlar yaşatacak.  Ercan Saatçi’nin gelen her konuğa sorduğu sorulara İrem Derici Ve Sinan Akçıl’ dan beklenen cevaplar gelmiyor.  Müzik dolu dakikaların, eğlenceli sohbetlerin ve samimi itirafların yer aldığı programda Sinan Akçıl’ın yazdığı şarkılardan sonra İrem Derici’nin yaşadıkları izleyenleri hem şaşırtıyor hem de güldürüyor.  “Çok Akustik” yeni bölümüyle 10 Eylül Cumartesi günü 22.45 ‘de Star’da !