Ercan Saatçi ile Çok Akustik 13. Bölüm Full İzle 24 Eylül Cumartesi günü Star Tv ekranlarında sizlerle buluşuyor.

Star TV Ercan Saatçi ile Çok Akustik  son bölümü ile ekranlara geliyor. Star Tv ekranlarında yayınlanan ve milyonlarca kişi tarafından izlenen programda bugün birbirinden güzel şeyler olacak.

Ercan Saatçi ile Çok Akustik son bölüm konukları kimler? Ercan Saatçi ile Çok Akustik bugün var mı saat kaçta hangi kanalda detaylar ve daha fazlasını haberimizin detaylarından kolaylıkla öğrenebilirsiniz.

Ercan Saatçi ile Çok Akustik 13. Bölüm Tek Parça Full İzle

Ercan Saatçi ile Çok Akustik ne zaman, saat kaçta, hangi kanalda? İşte detaylar...

İnternetin sevilen isimlerinden biri olan Ercan Saatçi düzenlediği Müzik programları ile sürekli gündemde kalmayı başarıyor.
Star TV'nin yeni yaz gecesi programı olan 'Ercan Saatçi ile Çok Akustik' programı her Cumartesi akşamı saat 22:30'te izleyici karşısında olacak.

“Çok Akustik” Programının Yayın Tarihi Belli Oldu!
“Çok Akustik” hepimizin çok sevdiği şarkılarla evlerinize konuk oluyor… Sohbetlerle, kahkahalarla ve bazen hüzünle buluşan keyifli bir geceye sizi davet ediyor. Ünlü konukları, samimi sohbeti ve birbirinden güzel şarkıları ile “Çok Akustik” Star’da...

Ercan Saatçi ile Çok Akustik 13. bölüm tek parça olarak izleyebileceğiniz link.

Ercan Saatçi ile Çok Akustik 13. bölüm Youtube'dan tek parça olarak izleyebileceğiniz link. 

Ercan Saatçi ile Çok Akustik 13. Bölüm konukları Kimler 24 Eylül 2022 Cumartesi

Ercan Saatçi ile Çok Akustik 13. bölümü bugün ekranlarınıza gelecek. En özel programlardan biri olan Ercan Saatçi ile çok Akustik'in bu bölümünde Taner Ölmez ve Serkan Keskin, Ercan Saatçi'nin konuğu olacak. Ercan Saatçi ile Çok Akustik yeni bölümüyle 24 Eylül Cumartesi günü saat 23:00'da sizlerle.

Doya Doya Moda 2022 103.Bölüm Full İzle 7 Aralık 2022 Çarşamba Doya Doya Moda 2022 103.Bölüm Full İzle 7 Aralık 2022 Çarşamba

Ercan Saatçi Hakkında Kısa Bilgi

13 Mart 1968'de İstanbul'da dünyaya geldi. İlköğrenimini Üsküdar Zeynep Kamil İlkokulu'nda yaptığı esnada mandolin, akordeon ve Türk Halk oyunları dersleri almaya başladı. Orta ve lise eğitimini Haydarpaşa Lisesi nde yaparken bir süre Sabri Süha Ansen'den keman dersleri aldı. Okulun müzik grubunu kurdu ve çeşitli liselerarası müzik yarışmalarına katıldı. 1985 yılında Ercan-Yavuz-Vahe adında bir grup kurdu. Bu grupta katıldığı yarışmalarda çeşitli ödüller aldı.