Erol yılmaz Kimdir Kim Milyoner Olmak İster'de Evlilik Teklifi Etti Kenan İmirzalıoğlu bir an ne olduğunu anlayamadı. Sorunun cevabını beklerken...

Erol Yılmaz Kimdir Kim Milyoner Olmak İster yarışmasında Evlilik Teklifi Etti

 Kim Milyoner Olmak İster yarışmasında Erol Yılmaz sevgilisi Damla'ya evlilik teklifi etmeden önce Damla Hanım'ın babası Ayhan Dilek'i telefon joker hakkını kullanarak aradı ve  " ben sonunun cevabını biliyorum Ayhan abi ben sana başka birşey sormak istiyorum. Damla'ya sormak istediğim bir soru var Müsaden varsa ben milyonların önünde bir soru sormak istiyorum " dedi.

Erol Yılmaz Türkiye'nin gözü önünde evlilik teklifi etti. 

kim-milyoner-son-bolum

ATV’nin vazgeçilmez yarışma programı Kim Milyoner Olmak İster? 9 Eylül 2022 Cuma  yeni bölümü ile ekranlarda izleyicileri ile buluştu. Kenan İmirzalıoğlu’nun sunumu ile yayınlanan yarışmada yarışmacıya sorulan sorunun cevabı merak konusu oluyor.

ATV ekranlarının en çok sevilen bilgi yarışması Kim Milyoner Olmak İster 9 Eylül 2022 Cuma günü yeni bölümü ile devam ediyor.
Kenan İmirzalıoğlu'nun sunumu ile gerçekleşen yarışmada yarışmacılar soruları doğru yanıtlamaya çalışıyor.

Kim Milyoner izlemek için Tıklayın

Milyoner'in Sunucusu Kenan İmirzalıoğlu Kimdir ?

Kenan İmirzalıoğlu (d. 18 Haziran 1974, Balâ), Türk oyuncu ve eski modeldir.

Aslen Türkmen'dir.12 yaşına kadar köyde yaşadı. Soyu Bozulus Türkmenleri'nin Tabanlı Aşiretine dayanan İmirzalıoğu, orta ve lise öğrenimini Ankara’da teyzesinin yanında tamamladı. Yüksek öğrenimini ise İstanbul’da Yıldız Teknik Üniversitesi Matematik Bölümü’nde tamamladı

1997 yılında Best Model of Turkey'nin elemelerine katılıp ve 4000 kişinin arasından ilk 20'ye seçilmiş, sonra da Türkiye Finalinde birinci seçilmiştir. Daha sonra birinci olduğu için Best Model of The World'e katılmış, birinci olmuş ve ilk defa bir Türk Erkeği Best Model of The World olmuştur.

Deli Yürek adlı dizide canlandırdığı Yusuf Miroğlu karakteriyle yıldızı parladı. Alacakaranlık adlı dizide Uğur Yücel ile başrol paylaşmıştır. Yazı Tura adlı filmde rol almış ve Acı Hayat dizisinde Selin Demiratar ile başrol paylaşmıştır.

2008 yılında Kabadayı adlı filmde Şener Şen ve Aslı Tandoğan ile başrol oynamıştır. Son Osmanlı Yandım Ali adlı filmde ise Cansu Dere ile başrol paylaşmıştır. 2009 yılında Ejder Kapanı adlı filmde Uğur Yücel ve Berrak Tüzünataç ile başrol.

2009'da başlayan Ezel adlı dizide Cansu Dere, Yiğit Özşener, Barış Falay, Berrak Tüzünataç, Tuncel Kurtiz ve Haluk Bilginer ile başrol paylaşmıştır.

2012'de Osman Sınav'ın Yönetmenliğini üstlendiği Tuğçe Kazaz ile Başrollerini paylaştığı Uzun Hikaye adlı Sinema Filminde oynamıştır.2012 de başlayan Karadayı adlı dizide Bergüzar Korel ile başrol oynamıştır.

Bu dizide "Mahir Kara" karakterini canlandırmıştır.2012'de yeni dizisi için 4.000.000$ alarak Türkiye'de bir dizi oyuncusu için en yüksek ücreti aldı.

14 Mayıs 2016'da oyuncu Sinem Kobal ile evlendi.