Esra Erol'da 27 Eylül Salı son bölüm canlı izle. Esra Erol bugünkü bölümü tek parça full izleme linki haberimizin detaylarında...

Esra Erol'da 27 Eylül Salı son bölüm canlı izle. Esra Erol bugünkü bölümü tek parça full izleme linkini haberimizin detaylarından bulabilirsiniz.

ESRA EROL'DA SON BÖLÜM FULL İZLE

Esra Erol'da programı ATV ekranlarında hafta içi her gün sizlerle olmaya devam ediyor. 

Canım Annem 196.Bölüm Full İzle 28 Kasım 2022 Canım Annem 196.Bölüm Full İzle 28 Kasım 2022

Milyonlarca kişinin izlediği sevilen program Esra Erol'da da birbirinden enteresan konular ele alınıyor. Günün en çok konuşulan programları arasında yerini her zaman alan Esra Erol'da da bugün neler yaşandı?

Esra Erol'da da bugün yaşanan konular ve olaylar gündeme bomba gibi düşüyor. Yeni sezonu ile iddialı bir çıkış yaşayan programın son bölümleri her zaman merak edilemeye devam ediyor. 

ESRA EROL'DA CANLI İZLE! ESRA EROL'DA YENİ BÖLÜM İZLE!

İzleyicileri yıllardır ekran başına kilitlemeyi başaran program Esra Erol'da yeni sezonuna başladı.

Birbirinden ilginç ve çarpıcı konu ve konukları ağırlayan Esra Erol'da hafta içi her gün 16.00'da ATV ekranlarında.

ESRA EROL KİMDİR?

Esra Erol 12 Mayıs 1982 tarihinde İstanbul Eyüp'te dünyaya geldi ancak aslen Sinoplu. Babası polis olduğu bilinen Esra Erol'un 4 kardeşi var. Kardeşleri Pervin, Filiz, Eda ve Bihter'dir.İlk-orta ve lise öğrenimini Kütahya'da tamamlayan Esra Erol, kız lisesi çini ve seramik mezunu olduktan sonra açık öğretim fakültesini bitirdi. Maltepe Üniversitesi'nden diksiyon-spikerlik kursu alan Esra Erol sonrasında Marmara Üniversitesi Radyo-Televizyon bölümünde eğitim aldı. Evlilik programı sunmaya Flash Tv 'de "Desti Izdivaç"adlı programla başlayan Esra Erol ulusal kanallarda kendi ismini taşıyan evlilik programlarının sunuculuğunu üstlendi. Altın Kelebek En İyi Kadın Sunucu ödülünü almıştır. Ali Özbir ile evlidir. 2 çocuk annesidir. Ali Özbir ile canlı yayında 2010 yılında nikah masasına oturdu. Esra Erol'un çocuklarından ilki İdris Ali 23 Temmuz 2011 tarihinde, ikinci oğlu Ömer Erol ise 2017 yılında dünyaya geldi.