Esra Erol, hafta içi her gün 16:20'de canlı yayınla ATV ekranlarında izleyicisiyle buluşuyor. Peki son bölümde neler oldu?

Esra Erol'da çatışmalar devam etti. Esra Erol'da terkedilmiş ve kayıp kişilerden söz ediliyor. Esra Erol'un yeni bölümünde kimlerin yer alacağı merak ediliyor. Atv ekranının sevilen yüzü Esra Erol, her gün canlı yayınla izleyici karşısına çıkıyor. Konusu ve konukları ağırlayan, birbirinden heyecanlı konu ve konuklarıyla Esra Erol, hafta içi 16:00'da ATV'de!

Esra Erol 7 Ekim de Neler Oldu?

ATV ekranlarının sevilen dizisi Esra Erol'da Cemile Karaca da gündemde. 4 yıl önce eşiyle görücü usulüyle evlenen Karaca, Ramazan Karaca'nın kendisini taciz ettiğini söyleyerek Esra Erol'dan yardım istedi. "Kocam her kavga ettiğimde beni annemin kapısına çöp torbası gibi bıraktı. Şiddete tanık oldum, altınımı aldım, mağdur oldum." Söz konusu kişi, Cemile Karaca hakkında araştırma başlatıldığını söyledi. Peki Esra Erol Cemile kimdir, ne dedi? Esra Erol Cemile'nin durumu nedir?

821x465-esra-erol-cemienin-karsisinda-gozyaslarini-tutamadi-1664554171221

Cemile Olayı Ne?

4 yıl önce görücü usulü olarak evlenen Cemile Karaca Esra Erol programına katılıp boşanmak için yardım istedi. Çocuklarına sahip çıkmadığını söyleyen Cemile hanım yayındaki anlattıklarıyla gündem oldu.

Son dönemde ismiyle gündeme gelen Aldatmak dizisinin yeni bölümünde neler oldu? Sorularınıza cevap bulabileceğiniz ilgili haberimize göz atabilirsiniz.

Cemile Hanım Ne Anlattı?

Canlı yayında evli olduğu eşi ve ailesiyle yaşadığı sorunları anlatan Cemile, "Eşimi ilk gördüğümde sevmiştim. Ama yanlış kişiye aşık olmuşum. Onunla evlendiğim güne lanet olsun dedi." Evliliğin ilk yıllarında sorunların başladığını söyleyen genç kız, kayınvalidesi ve kayınpederinin kendisini dışarı attığını söyledi.

Canlı yayında kayınvalidesiyle yüzleşen Cemile Hanım, tepkileri ve taklitleriyle hemen sosyal medyayı salladı. Ramazan Karaca ile anlaşmalı olarak evlenen Cemile Hanım, evlilik sorunları yaşadığını söyleyerek Esra Erol ve ekibinden yardım istedi.

Doya Doya Moda 2022 96.Bölüm Full İzle 28 Kasım 2022 Pazartesi Doya Doya Moda 2022 96.Bölüm Full İzle 28 Kasım 2022 Pazartesi

"Kocam her kavgadan sonra beni annemin kapısına çöp torbası gibi bıraktı. Şiddet gördüm, altınımı aldı, mağdur oldum" diyerek, hamileyken bile hemen tacize uğradığını sözlerine ekledi. ” Yaptıkları hiçbir şeyden şikayet etmedim, kapıdan atıldığımda gidecek hiçbir yerim yoktu. Çocuklarıma o bakamaz. Çocuklarım için susmak zorunda kaldım” sözlerini söyledi.