Esra Erol'da Cemile Kimdir ? Taklidi ile Sosyal Medyada Olay Oldu. Esra Erol'da  programına katılan Cemile nereli kaç yaşında olayı nedir?

STÜDYODA ORTALIĞI BİRBİRİNE KATTI

ATV ekranlarında yayınlanan Esra Erol’da programına katılan Cemile Hanım, kocası Ramazan’ın şiddet ve hakaretine maruz kaldığını iddia ederek boşanmak istediğini söyledi. Esra Erol ve ekibinden yardım isteyen Cemile, kocası Ramazan’ın ailesine karşı kendisini korumadığını, doğum yaptığında ailesinin hastaneye ziyarete bile gelmediğini anlattı. Yaşadığı sorunları tek tek anlatan Cemile, boşanmak istediğini tekrar tekrar söyleyerek sunucu Esra Erol’dan yardım talep etti.

Canlı yayına katılarak kocası ve ailesinden yana yaşadığı şikayetleri anlatan Cemile, kocasının kendisine ve çocuklarına sahip çıkmadığını öne sürdü. Kocasıyla görücü usulü evlendiğini söyleyen Cemile, ‘Görücü usulü tanıştık ama ilk gördüğümde eşimi sevdim. Yanlış kişiyi sevmişim. Lanet olsun onunla evlendiğim güne’ dedi. 4 yıllık evli olduklarını anlatan genç kadın evliliklerinde huzursuzluğun 1 yıl içerisinde başladığını ve sorunların devam ettiğini söyledi. Kayınvalidesi ve kayınpederinin kendisini sokağa attığını iddia eden genç kadının bu iddiaları üzerine kayınvalide ve kayınpeder canlı yayına bağlandı. Kayınvalidesi ve kayınpederini canlı yayında gören Cemile, sinir krizi geçirerek adeta stüdyoyu yıktı.

KAYINVALİDESİ VE KAYINPEDERİ CANLI YAYINA BAĞLANDI

Kocası Ramazan’la evliliğinde yaşadığı sorunlar sebebiyle Esra Erol’da programına katılan Cemile, kayınvalidesi ve kayınpederinin kendisini sokağa attığını iddia etti. Bu iddialar üzerine Cemile’nin kayınvalidesi ve kayınpederi canlı yayına bağlandı. Ancak onları gören Cemile, çok sinirlendi ve konuşmalarına izin bile vermeden sinirden adeta deliye döndü. Cemile’nin kendisine şiddet uyguladığını iddia eden kayınvalidesi sürekli gelinlerinden şiddet gördüklerini öne sürdü. Bu iddialar üzerine daha da sinirlenen genç kadın sürekli bağırarak kendini savunmaya çalıştı ve zaman zaman ettiği küfürler sebebiyle yayın kesilmek zorunda kaldı.

‘BİZİ ÖLDÜRECEKTİ’ İDDİASI

Cemile’nin iddiaları üzerine canlı yayına bağlanan kayınvalidesi gelini Cemile’nin kendisini boğmaya geldiğini iddia etti ve ‘Bizi öldürecekti’ dedi. Oğlu Ramazan’ın da Cemile’den bıktığını ve her gün kavga ettiklerini iddia eden kayınvalide, ‘Oğlum gelinimden çok çekti’ ifadelerini kullandı. Cemile ise kayınvalidesinin her sesini duyduğunda yerinden fırlayarak kayınvalidesine hakaretler yağdırdı.

ESRA EROL KİMDİR?

Esra Erol 12 Mayıs 1982 tarihinde İstanbul Eyüp'te dünyaya geldi ancak aslen Sinoplu. Babası polis olduğu bilinen Esra Erol'un 4 kardeşi var. Kardeşleri Pervin, Filiz, Eda ve Bihter'dir.İlk-orta ve lise öğrenimini Kütahya'da tamamlayan Esra Erol, kız lisesi çini ve seramik mezunu olduktan sonra açık öğretim fakültesini bitirdi. Maltepe Üniversitesi'nden diksiyon-spikerlik kursu alan Esra Erol sonrasında Marmara Üniversitesi Radyo-Televizyon bölümünde eğitim aldı. Evlilik programı sunmaya Flash Tv 'de "Desti Izdivaç"adlı programla başlayan Esra Erol ulusal kanallarda kendi ismini taşıyan evlilik programlarının sunuculuğunu üstlendi. Altın Kelebek En İyi Kadın Sunucu ödülünü almıştır. Ali Özbir ile evlidir. 2 çocuk annesidir. Ali Özbir ile canlı yayında 2010 yılında nikah masasına oturdu. Esra Erol'un çocuklarından ilki İdris Ali 23 Temmuz 2011 tarihinde, ikinci oğlu Ömer Erol ise 2017 yılında dünyaya geldi.