Dolgun dudak arzusu sadece kalınlıkla ilgili değil, aynı zamanda nemlendirme, sağlık ve pürüzsüzlük ile de ilgilidir. Ayrıca daha büyük ve daha dolgun dudaklara sahip kadınların biyolojik yaşlarından daha genç göründüğünü söyleyebiliriz. Sağlıklı yaşam peşinde koşan bir dünyada, dolgun dudaklara ulaşmanın en son estetik trend haline gelmesi şaşırtıcı değil. İyi haber şu ki, trendler geçici olduğu gibi seçeneklerimiz de geçicidir. Daha uzun süreli çözümlerden emin değilseniz veya sadece biraz eğlenmek istiyorsanız, şanslısınız. Organik bir şekilde dudak dolgunlaştırma isteyenler için yapmanız gerekenleri sizler için sıraladık...

İşte Evde Dudak Dolgunlaştırma İçin 3 İpucu;

1. Kendin Yap tedavisi: Acı biber + Zeytinyağı

Makyaj işe yaramıyorsa mutfağınızda bulunan sadece birkaç malzemeyi kullanarak bu doğal ve hafif dudak dolgunlaştırma ile başlayabilirsiniz. Talimatlar:
  1. Bir yemek kaşığı zeytinyağı ile birkaç tutam acı biberi karıştırın.
  2. Karışımı nazikçe dudaklarınıza sürün ve tamamen silmeden ve en sevdiğiniz dudak balsamı ile nemlendirmeden önce birkaç dakika bekletin.
  3. Bu sonuçlar uzun sürmeyecek olsa bile sadece bir selfie çekmek için ya da 1 gece geçirmek için son derece mantıklı bir çözüm yolu olabilir.
Acı Biber ve Zeytinyağı ile Dudak Dolgunlaştırma

2. Instagram'ın en popüler seçeneğini kullanın: Kylie Lip Kit

Daha dolgun dudaklar istiyorsanız ama dudaklarınızı fiziksel olarak değiştirmek istemiyorsanız, Kylie Jenner Kylie Lip Kitlerini tam size göre diyebiliriz... Talimatlar:
  1. Dudak kalemi kullanarak, doğal dudak şeklinizin hemen dışına nazikçe çizin ve ardından tüm dudaklarınızı doldurun.
  2. Mat likit ruju astarın üzerine yerleştirin ve daha dolgun görünen dudaklar için alt dudağınızın ortasına şeffaf bir parlaklık ile bitirin.
  3. Bu herhangi bir renkle işe yarayacak olsa bile, en doğal görünüm için doğal dudak renginize yakın bir rengi hedefleyin.

3. Tarçın aromalı dudak dolgunlaştırıcı ile organik kalın

Dudaklarınızı dolgunlaştırmak için tarçın yağı, sıkılaştırmak için kafein ve nemlendirmek için jojoba yağı gibi bileşenler kullanan tüm kimyasallar olmadan anında dolgunluk sağlar. [geo-post id="9514" label="Önerilen Yazı"]