MagazinNasıl Yapılır

Exxen 7 Gün Ücretsiz Üyelik Nasıl Yapılır?

Acun Ilıcalı'nın yeni dijital platformu Exxen Tv yayınları başladı. Peki Exxen Tv 7 gün boyunca sürecek olan ücretsiz üyelik işlemleri nasıl yapılır ?

Acun Ilıcalı’nın yeni dijital platformu Exxen Tv yayınları başladı. Peki Exxen Tv 7 gün boyunca sürecek olan ücretsiz üyelik işlemleri nasıl yapılır ?

2021 senesinin ilk günü yani 1 Ocak’ta yayın hayatına başlayan Exxen için yoğun bir şekilde üyelik girişi yapılıyor. Değişik içerikleri bünyesinde barındıran “Yerli Netflix” olarak tanımlanan Exxen hakkında detaylar merak ediliyor. Üyelik girişinin nasıl yapıldığının merak edilmesi kadar Exxen’i 7 gün ücretsiz kullanıp üyelik iptali yapmak isteyenler de mevcut. Exxen platformunda üyeliğinizi 7 gün sonrasında iptal etmek istiyorsanız, belirtilen birkaç adımı uygulayabilirsiniz.

Exxen 7 Günlük Ücretsiz
Exxen 7 Günlük Ücretsiz Üyelik Başvurusu

Exxen 7 gün ücretsiz nasıl üye olunur?

Türkiye’nin dijital platformu Exxen Apple Store’da Exxen yazıp aratılarak mobil cihaza indirilebilir. Google Play Store’da ise henüz yer almıyor. Exxen uygulamasını bilgisayardan izlerken TV’ye HDMI kablosu ile bağlantı aracılığıyla izlenebiliyor. Exxen’e üye olmak için bilgisayarınızdan www.exxen.com.tr adresini ziyaret ederek yeni hesap oluşturabilirsiniz. Açılan sayfada “Ad Soyad, E Posta” bilgilerini yazarak ücretsiz deneme sürümüne ulaşabilirsiniz. Ücretsiz Deneme Sürümü, Exxen’e yeni üyelikler için geçerlidir.

Exxen üyelik iptali nasıl olur?

1-İlk olarak www.exxen.com/tr adresini açın ve hesabınıza giriş yapın.

Üyelik İptalinin Devamı İçin Tıklayınız..!

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu