Exxen Aboneliği Nasıl İptal Edilir ?

Exxen Aboneliği Nasıl İptal Edilir ?

2021 senesinin en çok beklenen ve en merak edilen Dijital Medya kanallarından olan Exxen, hem nasıl abone olunacağı hem de abonelik iptalinin nasıl yapılacağı konusunda araştırılıyor. Exxen abonelik iptali nasıl yapılır, haberimizin detayında sizlerle.

Acun Ilıcalı tarafından yayın hayatına geçirilen Exxen 2021 senenin başında ülke tarafından büyük heyecana neden oldu. Pek çok kişi tarafından uzun zamandır beklenen dijital yayın platformunun ilerleyen günlerde yeni programlarla birlikte daha zenginleşmesi bekleniyor. Exxen hakkında pek çok kişi büyük bir merak içerisinde olduğunu açıkladı. Geçtiğimiz günlerde dijital yayın platformunun aylık abonelik ücreti açıklandı. Ardından üyelik alanların istemeleri halinde üyeliklerini nasıl iptal edebilecekleri araştırılmaya başlandı.

Exxen üyeliği iptal etme süreci ister içeriklerin beklentileri karşılamaması isterse abonelik ücretinin fazla olmasından kaynaklanabilir. Bu süreçte Exxen aboneliği nasıl iptal edilir?

İlgili; Exxen TV Üyelik Ücreti Ne Kadar?

Exxen Abonelik İptal Etme

Exxen Üyeliği İptal Etme Yolları!

Exxen diğer dijital yayın platformlarında olduğu gibi birkaç adım sonrasında iptal işlemi gerçekleştirilebilir. Bu süreçte:
-Exxen adresinin açılması ve ardından üyelik girişinin yapılması gerekmektedir.
-Sağ üst kısımda bulunan profil kısmına giriş yapılmalıdır.
-Profil kısmı kişisel bilgilerin yer aldığı bir bölgedir. Bu bölgeden ‘profilimi sil’ kısmına giriş yapılmalıdır.
-Hesap silme işleminin gerçekleştirilmesinin hemen ardından tüm liste ve izleme seçeneklerinin silinmesini kabul ettikten sonra hızlı bir şekilde Exxen üyeliği iptal edilebilir.

Profilinizin silindiğine dair çıkan son uyarı sonrasında hesap silme işlemi başarılı bir şekilde tamamlandı demektir. Exxen aboneliğinden çıkmak sanıldığı kadar zor ve karmaşık bir işlem değildir. Bu işlemleri tekrarlamak istemeyen kişiler canlı destek seçeneği ile birlikte teknik destek alarak hesaplarını silebilirler.

  • Yorumlar Yok
    UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.
BENZER İÇERİKLER