Leyla ile Mecnun 3.Sezon 1.Bölüm Full İzle Tek parça Leyla ile Mecnun 1. bölüm Exxen platformunda yayınlandı.

 Leyla ile Mecnun 3.Sezon 1.Bölüm İzle

Exxen ekranlarında yayınlanan Leyla ile Mecnun 3. Sezon 1. bölümü yayınlandı.

Exxen ekranlarında yayınlanan Leyla ile Mecnun bir süre önce sezon finali yapmıştı. Dizinin yeni sezonu izleyiciler tarafından heyecanla beklenirken, Leyla ile Mecnun yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Bilindiği üzere sevilen dizinin son bölümünde Erdal Bakkal kalp krizi geçirmişti. Yeni sezonda Erdal bakkalın olup olmayacağı merak ediliyor. Peki, Leyla ile Mecnun yeni sezon ne zaman başlıyor? İşte Leyla ile Mecnun yeni sezon tarihi;

İnternet ekranlarında yayınlanan Leyla ile Mecnun dizisi için geri sayım sürüyor. Dizinin yeni sezonu izleyiciler tarafından heyecanla beklenirken, Leyla ile Mecnun yeni bölüm fragmanı dün Tv8 ekranlarında yayınlandı. Fragmanda Mecnun'un Leyla'ya evlenme teklif ettiği görülürken, sezon finalinde kalp krizi geçiren Erdal Bakkal'ın ölmediği de görüldü. Öte yandan fragmanda İskender Baba'nın da öldüğü görülüyor. Peki, Leyla ile Mecnun yeni sezon ne zaman başlıyor?

LEYLA İLE MECNUN YENİ SEZON NE ZAMAN BAŞLIYOR?

Leyla ile Mecnun yeni sezon fragmanı yayınlandı 3.sezon başladı. Leyla ile Mecnun yakında Exxen ekranlarında yayında yayınlanıyor.

EXXEN ÜYELİK ÜCRETİ NE KADAR, KAÇ TL?

Exxen üyelik ücretleri yıllık ya da aylık olarak belirlenir. Bu ücretler belirlenirken aynı zamanda reklamlı ya da reklamsız olarak da bir ayrıma tabidir. Üyelik ücretlerinden kendinize en uygun olanını seçerek üyelik işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz.

Reklamlı üyelik paketinin aylık ücreti 39,90 TL'dir. Reklamsız olarak belirtilen üyeliklerde ise aylık olarak 54,90 TL ödemek gerekiyor. Reklamlı yıllık üyelik ücreti 33,50TLx12, reklamsız yıllık üyelik ücreti ise 45,90 TLx12 olarak belirlenmiştir.

EXXEN SPOR ABONELİK ÜCRETLERİ NE KADAR, KAÇ TL?

Exxen'de UEFA Şampiyonlar Ligi, UEFA Avrupa Ligi, UEFA Konferans Ligi ve UEFA Süper Kupası maçlarını kapsayacak olan spor paketi bulunmaktadır. Spor paketleri de farklı şekillerde ücretlendirilmektedir.

Exxen Spor reklamlı aylık fiyatı 119,90 TL, reklamsız aylık fiyat ise 134,90 TL olarak belirlenmiştir. Sezonluk paketlerde reklamlı fiyat 94,90 TL, reklamsız fiyat ise 107,30'dir.