Uzman doktorların genel olarak bel ağrısı gibi durumlar için tavsiye ettiği ve sadece eczanelerde satışı olan Fastjel krem hakkında merak ettiklerinizi hazırladık. Fastjel krem nasıl kullanılır, Fastjel 2021 güncel fiyatı nedir.

Fastjel Krem Ne İşe Yarar?

Kremin etken maddesi Ketoprofen‘dir. Uzman doktorların genel olarak vücutta iltihaba ve ağrıya sebep olan rahatsızlıklarda reçete ettiği Fastjel krem, Bel ağrısı; kazaların ve spor yaralanmalarının neden olduğu burkulma, incinme ve ezilme dolayısıyla oluşan ağrı, şişme ve iltihabi durumlarda mucizevi bir etki sağlıyor. İşlev bozukluğuna yol açan eklem hastalıkları; toplar damar iltihabi durumları; kas ve iskelet sisteminde oluşan ağrı ve şişliğe neden olan durumlarda eczanelerden alabileceğiniz bu ilaç, ateş düşürücü özelliği de vardır. Kullanmadan önce mutlaka doktorunuza danışmanız gereken bu kremin içerisinde yer alan etken maddesine karşı alerjiniz var ise ciddi sağlık sorunlarına yol açabilir. [geo-post id="9278" label="Önerilen Yazı"] Fastjel Krem

Fastjel Krem Nasıl Kullanılır?

İlk olarak bu kremi kullanmadan önce doktorunuz nasıl  ve ne şekilde sizlere reçete ettiyse o şekilde kullanmaya kesinlikle özen göstermelisiniz. Bunun dışında kullanacaksanız, ilacı tedavi edilecek bölgeye yeterli miktarda sıkıp, hafif hareketlerle masaj yaparak uygulayın. Jeli sürdükten sonra en az 1 saat banyo veya duş yapmayınız.

Bu Kremin Fiyatı Ne Kadar?

Krem, 50 gr jel içeren ambalajlar halinde kullanıma sunulmuştur. 2021 yılında fiyatı 15.56​ TL​'dir.

Fastjel Krem Yan Etkileri Var mıdır ?

  • Tedaviniz süresince bu ilaçla beraber, güneş koruyucuları ve losyonları, böcek kovucular ve diğer cilt ürünlerini kullanmayınız.
  • Kremi 14 yaşının altında küçüklerde kullanmayınız.
  • Enfeksiyonlu, egzamalı, açık yaralı, kabartı ve isilik oluşmuş cilt bölgesi ve yanık cilt bölgelerinde kesinlikle  kullanmayınız.
Not: Bu krem hakkında daha çok bilgi almak için Tıklayınız.