Sosyal medya hesaplarında makyajdan kolay saç modellerine, egzersizden beslenmeye, kişisel bakımdan modaya kadar birçok şey bulabileceğiniz güzel fenomen Ezgi Sert kimdir ve kaç yaşında gibi sorularınızın yanıtları bu yazımız da sizlerle...

Ezgi Sert Kimdir?

Sosyal medya fenomeni Ezgi Sert youtube kanalında makyaj ve moda ağırlıklı içerik oluşturan başarılı bir içerik üreticisidir. Şu an 27 yaşında ve birkaç yıldır kendi ismini taşıyan Youtube kanalında yayın yapıyor. Bunun yanında İnstagram yayınlarını da birçok kişi severek takip ediyor. 27 Ekim 1992 yılında doğan sosyal medya fenomeni güzel Üniversitesi Radyo Sinema ve Televizyon Bölümü mezunu.  Büşra isminde bir kız kardeşi ve adı Gofret olan bir köpeği var. [caption id="attachment_11532" align="alignnone" width="1080"]youtuber ezgi sert kimdir youtuber ezgi sert kimdir[/caption]

Ezgi Sert kaç yaşında?

Kendisi hakkında en çok merak edilen soruların başında yer alan yaşı takipçileri tarafından sıkça arama motorlarında arandı. Ünlü sosyal medya fenomeni 1992 doğumlu yani 28 yaşında.

Ezgi Sert’in boyu ve kilosu

Sosyal medya da ses getiren içerikleri ile gündemde olan isimlerden biri olan Ezgi Sert 168cm uzunluğunda olan güzel 52kg ağırlığında.

Ezgi Sert’in Sevgilisi Kim ?

Güzel youtuber Ezgi Sert'in sevgilisi olup olmadığı konusunda henüz kesin bir bilgi yoktur.

Ezgi Sert’in sosyal medya hesapları

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Buket Sena Özdemir hakkında ki bütün detayları diğer yazımızdan inceleyebilirsiniz.