GündemMagazin

GAİN Tv Kimin ? GAİN TV Açılımı Nedir, GAİN TV Ücretli mi?

Son günlerin en yeni dijital platformu olan GAİN Tv hakkında merak ettiklerinizi sizler için bulduk. GAİN Tv açılımı nedir, GAİN TV sahibi kimdir sorularının cevabı sizlerle...

Hem televizyon kanallarında hem de sosyal medya reklamlarında ortaya çıkan GAİN reklamı kısa sürede ülke genelinde merak konusu oldu. Peki, GAİN reklamı ne demek, GAİN Tv kimin, GAİN ne anlama geliyor gibi sorularınızın yanıtları haberimizin detayında sizlerle..

Ekranlarda görülen GAİN reklamı kısa sürede Google üzerinde en çok merak edilen konular arasında yer aldı. GAİN reklamı hakkında sosyal medyada da araştırmalar sürüyor.

GAİN uygulamasının en olduğu ve nereden indirileceği araştırılan konular arasında yer alıyor. Televizyonlarda yayınlanan GAİN reklamı sonrasında izleyiciler hem arama motoru Google’da hem de Twitter’da aranan konu başlıkları arasında yer alıyor.

GAİN TV nedir, GAİN tv reklamı nedir

GAİN TV NE DEMEK? GAİN ANLAMI NEDİR ?

GAİN’in kurucuları arasında yer alan Gözde Akpınar, Twitter hesabından çok ses getiren GAİN reklamı hakkında açıklamalarda bulundu. GAİN, dijital izlence formu olarak ortaya çıktı. Netflix’in bir benzeri olarak nitelendirilen GAİN, telefon uygulamalarından hizmet veriyor.

Gain; dizi, belgesel, haber, müzik, yerli ve yabancı filmlerden eğlence programları gibi çeşitli içeriklerin yer aldığı yayın platformudur. Kelimenin Türkçe karşılığı ise kazançtır.

GİAN TV KİMİN? GAİN MEDYA KURUCULARI KİMLER?

Filli Boya şirketinin sahibi olan Gözde Akpınar, GAİN MEDYA’nın kurucusu olarak dikkat çekiyor. GAİN MEDYA, dijital içerik platformu olarak dikkat çekiyor. Gaye Su Akyol’un seslendirdiği İstikrarlı Hayal Hakikattir şarkısını reklam fonunda kullanan GAİN, İstanbul sahilinde hayatın akışını konu edinen reklam dikkat çekti.

GAİN TV sahibi Gözde Akpınar

GAİN TV İÇERİKLERİ NELER?

GAİN, eski konserleri de dijital platformda yayınlıyor. Ayrıca başrollerinde Devin Özgün Çınar ve Engin Günaydın’ın yer aldığı ’10 bin adım’ da dikkat çeken yapımlar arasında yer alıyor. Ahmet Mümtaz Taylan’ın yer aldığı İstanbul Hesabı da yeni yapımlar arasında yer alıyor.

Mücbir Sebepler Yılbaşı Özel (31 Aralık)
Oyunlar Holding (Ocak)
Ahmet Mümtaz Taylan’la İstanbul Hesabı (Ocak)
Vedat Milor ile En İyisi (Ocak)
On Bin Adım (Ocak)
Terapist (Ocak)
MFÖ: Ele Güne Karşı (Ocak)
Bir Şifa Bağımlısının İtirafları (Ocak)
Sunucular: Bartu Küçük Çağlayan ve Melikşah Altuntaş

GAİN TV Açılımı Nedir ?

Gözde Akpınar tarafından kurulan GAİN tv açılımı bir çok kişi tarafından merak ediliyor. Fakat yaptığımız bütün araştırmalara rağmen GAİN tv nin uzun açılımını sizler için bulamadık. En yakın zamanda GAİN’in açılımını bularak buradan sizlere sunacağız.

Gain Tv izlemek için Tıklayınız..!

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu