Galatasaray Beşiktaş Justin TV Galatasaray Beşiktaş maçını canlı izle 5 Ekim 2022 Şifresiz Kanal Selçuk sports

Galatasaray Beşiktaş derbisi bugün ekranlara geliyor. Galatasaray Beşiktaş maç tahmini. Galatasaray Beşiktaş maçının kazananı kim olacak?

Galatasaray Beşiktaş Maçını Canlı İzle

Galatasaray evinde bugün Beşiktaş'ı konuk edecek. Galatasaray Beşiktaş maçını canlı izlemek isteyenler maç saati yaklaşmasıyla araştırmalarına hız verdi.

Galatasaray 2-1 Beşiktaş, 29. Hafta, 2021/22 sezonu

Kerem Aktürkoğlu'nun morali yüksek olan Galatasaray, Beşiktaş'ın erkenden kaybeden yoluna koyduğu ara öncesi 2-0'lık rahat bir üstünlük kurmayı başardı. Rıdvan Yılmaz, "Schwarzen Adler"i son aşamada yeniden yakınlaştırıyor, ancak "Cim Bom"un zaferi hiçbir zaman tehlikede değil.

Galatasaray 3-1 Beşiktaş, 40. Gün, 2020/21 sezonu

Corona mamut sezonunun hedef sahnesinde, "aslanlar" komşularına masada ve şehirde bir hassas yenilgi daha yaşatıyor. Babel, Falcao ve Arda Turan, iki maç kala Beşiktaş'ın yeniden şampiyonluk için titremesini sağlıyor. Bu Mayıs akşamı sadece Ghezzal "Schwarzen Adler" için penaltı attı.

Galatasaray 0-0 Beşiktaş, 26. Hafta 2019/20 sezonu

Mart ortasındaki son derece dinamik Corona durumunda, Türkiye ligi derbinin hayalet bir fon önünde gerçekleşmesine izin veriyor. Birkaç gün sonra Süper Lig, neredeyse tüm Avrupa ligleri gibi kesintiye uğradı. Bu noktaya kadar son halka açık futbol maçı genel durum gibidir: üzücü bir olay.

Selçuk Sports HD Başakşehir Galatasaray Maçını Canlı İzle Selçuk Sports HD Başakşehir Galatasaray Maçını Canlı İzle

Galatasaray 2-0 Beşiktaş, 31. Hafta 2018/19 sezonu

Galatasaray'ın mümkün olan en iyi zamanlarda gol attığı dengeli bir derbi. Aradan hemen önce Onyekuru ve molanın hemen ardından Fernando, Beşiktaş'ın mağlubiyetle veda ettiği şampiyonluk yarışında "Aslanlar"a çok önemli üç puan getirdi.

Galatasaray 2-0 Beşiktaş, 31. Hafta 2017/18 sezonu

Dörtlü mücadelede (dört büyük), Galatasaray sezon bitmeden kısa bir süre önce belirleyici derbide daha iyi sinirlerini koruyor ve prensipte en azından eşit davranan "Schwarze Adler" e karşı kazanıyor. Sonunda alkışlanan kahramanlar Fernando ve Garry Rodrigues olurken, Beşiktaş'tan Tosic oyundan atıldıktan sonra günah keçisi oldu.