Gelinim Mutfakta bugünkü puan durumu 14 Ekim 2022 Cuma bugün kim elendi? Haftanın birincisi kim oldu?

Gelinim Mutfakta bu haftanın kazananı kim ooldu? Gelin ve kaynanaların yarıştığı en sevilen gündüz kuşağı programlarından Gelinim Mutfakta'da puan durumları bugünün puanları ve kazananı programda açıklanıyor.

Gelinim Mutfakta 14 Ekim 2022 Cuma Puanları

Gelinim Mutfakta hafta içi her gün izleyicileri ile buluşuyor. Gelinim Mutfakta bugünkü programda 14 Ekim 2022 puan durumu kim birinci oldu? Gelinim Mutfakta Nursel Ergin'in sunumu ile hafta içi her gün yeni bölümleri ile devam ediyor. Gelinim Mutfakta gelinler verilen menüyü hızlıca hazırlıyor. Sunucu Nursel Ergin ve 4 kaynana o gelinlerin hazırladıkları menüyü değerlendiriyor ve oylarını kullanıyor. Hafta içi her gün devam eden yarışmada gelinlerden bir tanesi en çok oyu alarak çeyrek altının sahibi oluyor. Haftanın son günü Cuma günleri büyük gün. Hafta içi en az oyu alan gelin Cuma günü açıklanıyor ve yarışmadan eleniyor. Haftanın ilk günü Pazartesi günü elenen yarışmacının yerine yeni bir gelin kayanan geliyor. Yarışma son hızı ile devam ediyor.

Nursel Ergin’in Puanları;

Aysun: X Puan
Yeşim: X Puan
Tuğba: X Puan
Hatice: X Puan

Kaynana Gönül’ün Puanları;

Aysun: X Puan
Yeşim: X Puan
Tuğba(Gelini): X Puan
Hatice: X Puan

Doya Doya Moda 2022 103.Bölüm Full İzle 7 Aralık 2022 Çarşamba Doya Doya Moda 2022 103.Bölüm Full İzle 7 Aralık 2022 Çarşamba

Kaynana Beyhan’ın Puanları;

Aysun: X Puan
Yeşim(Gelini): X Puan
Tuğba: X Puan
Hatice: X Puan

Kaynana Nurten’in Puanları;

Aysun(Gelini): X Puan
Yeşim: X Puan
Tuğba: X Puan
Hatice: X Puan

Kaynana Hüsniye’nin Puanları;

Aysun: X Puan
Yeşim: X Puan
Tuğba: X Puan
Hatice(Gelini): X Puan

Gelinim Mutfakta Bu Hafta Elenecek Gelin ve Kaynana

Günün kazanan gelini Nursel Ergin ve kaynanaların puanları ile belli oluyor. Bugünkü Gelinim Mutfakta oyları sonuçlanmasının ardından oylar toplanıyor. Toplanan oyların sonucunda kazanan gelin belli oluyor. Hafta içi her gün kazanan gelinler çeyrek altının sahibi oluyor. 

Haftanın son günü yani Cuma günü ise günün kazananı çeyrek altını haftanın kazananı ise bileziklerin sahibi oluyor. Ve son olarak da veda günü tabiki Cuma günü. Acı bir son ile haftayı tamamlayan Gelinim Mutfakta'da hafta içi en az oyu alan gelin yarışmadan eleniyor. Gelin ve kaynana o hafta yarışmaya veda ederek ayrılıyor.