Gelsin Hayat Bildiği Gibi dizisi 8.Bölüm Show tv ekranlarında sizlerle olmaya geliyor. Gelsin Hayat Bildiği Gibi 8.Bölüm son bölüm full izle.

Gelsin Hayat Bildiği Gibi dizisi 11.Bölüm Show tv ekranlarında sizlerle olmaya geliyor. Gelsin Hayat Bildiği Gibi 11.Bölüm son bölüm full izle.

Gelsin Hayat Bildiği Gibi Son Bölüm İzle

Show tv Gelsin Hayat Bildiği Gibi dizisi 11.Bölüm bugün izleyicileri ile buluşmaya geliyor. Show tv ekranlarının en çok izlenen dizilerinden biri olan Gelsin Hayat Bildiği Gibi son bölüm izleme linki haberimizin detaylarında...

Gelsin Hayat Bildiği Gibi'nin 11. Bölümünde neler olacak?

Najat, Osman’ın cesedini bulduktan sonra peşindeki kızı koruyan tehlikeli birilerinin varlığından şüphelenmeye başlar. Kızı ne kadar çabuk bulursa tehlikeyi de o kadar çabuk ortadan kaldıracağını düşünürken Songül’ü hiç beklenmediği bir yerde görür.
Aylin ise Esra’nın oynadığı oyun yüzünden Sanem’le karşı karşıya gelir. Bu oyun Aylin’in ilk kez Oğuz’a sert davranmasına neden olur. Gizem, Rıza’dan gelen dadılık teklifini annesinin imaları yüzünden nazikçe reddeder ancak genç kız annesiyle birlikte kendini mecburiyetten Rıza’nın kapısında bulur.

Ozan ve Sanem akşam yemeğinden sonra Esra’yı kontrol altına aldıklarını düşünseler de Esra’nın habersizce Ozan’ın ailesiyle tanışmaya gitmesi ikiliyi zor durumda bırakır. Çıkan rapora inanmayan Melek, araştırmasına devam eder. Ulaştığı bilgi Melek’in umutlarını tekrar yeşertir.

Sadi ve Songül’ün öğrendiklerini emniyete bildirmek için yola çıktıkları gece ikilinin hiç tahmin etmediği bir adreste son bulur.


Gelsin Hayat Bildiği Gibi Oyuncu    ve    Karakteri

Ertan Saban    Sadi Payaslı
(Emin Güngören)
Özge Özberk    Derya
Devrim Özkan    Songül
Nilsu Berfin Aktaş    Gizem
Burak Demir    Oğuz
Özgü Delikanlı    Mert Yılmaz
Mustafa Açılan    Araz
Fatih Çetintaş    Nevzat
Ayşe Kırca    Yeliz
Onur Özer    Zülfikar Coşkuner
Sanem Babi    Aylin
Rojbin Erden    Melek
Ali Berge    Can Çoban
Melisa Bostancıoğlu    Sevda
Furkan Murat Uğur    Bora
Sercan Gülbahar    Yaver
Yeşim Çelebi    Sanem
Deniz Sarıkaş    Ozan Coşkuner
Murat Göçmez    Vural
Zeynep Koltuk    Türkan
Galip Erdal    Osman Baba
Aleyna Çalışkan     

Gelsin Hayat Bildiği Gibi 11. Bölüm izlemek İçin Tıklayın

Doya Doya Moda 2022 100.Bölüm Full İzle 2 Aralık 2022 Cuma Doya Doya Moda 2022 100.Bölüm Full İzle 2 Aralık 2022 Cuma

Gelsin Hayat Bildiği Gibi 7.Bölüm Full İzle