Gelsin Hayat Bildiği Gibi dizisi 8.Bölüm Show tv ekranlarında sizlerle olmaya geliyor. Gelsin Hayat Bildiği Gibi 8.Bölüm son bölüm full izle.

Gelsin Hayat Bildiği Gibi Son Bölüm İzle

Show tv Gelsin Hayat Bildiği Gibi dizisi 8.Bölüm bugün izleyicileri ile buluşmaya geliyor. Show tv ekranlarının en çok izlenen dizilerinden biri olan Gelsin Hayat Bildiği Gibi son bölüm izleme linki haberimizin detaylarında...

Gelsin Hayat Bildiği Gibi'nin 8. Bölümünde neler olacak?

Yıllar önce terk ettiği Derya ve sahte karısı Songül’le aynı mekanda uzun saatler geçirecek olan Sadi ve eski iki aşık için durum hiç kolay olmaz. Celal’in yazdığı nottan Melek’in eve kamera yerleştirdiğini öğrenen Aygün kızıyla büyük bir tartışma yaşar. Celal’in oynadığı son oyunla Melek sinirlerine hakim olamaz ve etrafına zarar verir. Aygün ise Melek’i kontrol altına almak için hiç akla gelmeyen bir yeri arar.

Derya’yla yaptıkları konuşma sonrasında Mert’ten uzak durmaya karar veren Gizem, eski aşkı Araz’a bir şans verme kararı alır. Bu karar Araz’ı sevindirirken Mert’i de bir hayli üzer. Gizem’in neden böyle bir karar aldığını öğrenmeye çalışan Mert, Gizem’le konuşmak ister ancak beklediği cevabı alamaz. Sadi’nin başına gelenlerden kendini suçlayan Songül, Kabaklı Köyü’ne tekrar gider ama bu sefer gittiği aracın başına nasıl bir bela açacağından haberi yoktur.

Sanem’in rehberinde yapmadığı değişiklik babasının bir erkek arkadaşı olduğunu sanmasına sebep olur. Kızının erkek arkadaşıyla tanışmak isteyen Oğuz bir akşam yemeği düzenler ama bu yemeğin tek davetlisi Ozan değildir. Okulda sürekli burun buruna gelen beşli ve Arazlar kendi aralarında bir adres ve saat belirleyip kozlarını paylaşmaya karar verir. Buluşma yerine giden beşliyi, Arazların hain planı karşılarken hiç beklenmedik bir yerden gelen telefon tüm dengeleri bozacaktır.

Sadi, Derya’yla yıllar önce yapmadığı yüzleşmeyi yapmaya karar verir. Derya’yı götürdüğü yerde anlattıkları ikisi arasındaki geçmişe bir sünger çekerken, eve gelen Sadi’yi kötü bir sürpriz beklemektedir.


Gelsin Hayat Bildiği Gibi Oyuncu    ve    Karakteri

Ertan Saban    Sadi Payaslı
(Emin Güngören)
Özge Özberk    Derya
Devrim Özkan    Songül
Nilsu Berfin Aktaş    Gizem
Burak Demir    Oğuz
Özgü Delikanlı    Mert Yılmaz
Mustafa Açılan    Araz
Fatih Çetintaş    Nevzat
Ayşe Kırca    Yeliz
Onur Özer    Zülfikar Coşkuner
Sanem Babi    Aylin
Rojbin Erden    Melek
Ali Berge    Can Çoban
Melisa Bostancıoğlu    Sevda
Furkan Murat Uğur    Bora
Sercan Gülbahar    Yaver
Yeşim Çelebi    Sanem
Deniz Sarıkaş    Ozan Coşkuner
Murat Göçmez    Vural
Zeynep Koltuk    Türkan
Galip Erdal    Osman Baba
Aleyna Çalışkan     

Gelsin Hayat Bildiği Gibi 8. Bölüm izlemek İçin Tıklayın

Gelsin Hayat Bildiği Gibi 7.Bölüm Full İzle