Türkiye'nin en çok izlenen kanallarından TRT1'de yayınlanan Gönül Dağı dizisinin sevenleri tarafından akıbeti merak ediliyor. Yaz sezonunun da gelmesiyle dizinin final mi yoksa sezon finalimi yapacağı merak konusu olurken vatandaşlar bu onuda araştırma yapıyorlar. Gönül Dağı dizisi ne zaman sezon finali oluyor, tarihi ve kaçıncı bölüm olacağına yönelik tüm detaylar yazımıda sizlerle. Bir Yozgat dizisi olan Gönül Dağı asıl olarak Eskişehir ilimizin Sivrihisar ilçesinde çekimlerine devam ediyor. Genç oyuncu kadrosu ve sevdaya dair içimizi ısıtan senaryosu ile yayınlandığı ilk  günden itibaren yoğun ilgiye sahip olmuştu. Gönül Dağı dizisi ne zaman final olacak, sezon finali tarihi belli mi araştırması yapan dizinin müdavimleri Gönün Dağı dizisinin yeni sezonda ne zaman karşımıza çıkacağını da merak ediyor. İlgili İçerik; Gönül Dağı Dizisi Nerede Çekiliyor, Gönül Dağı Gedelli Nerede ?

Gönül Dağı Sezon Finali Ne Zaman?

TRT 1 ekranlarında Cumartesi akşamlarının ilgiyle izlenen yapımı Gönül Dağı dizisi 29 Mayıs 2021 Cumartesi günü ekrana gelecek olan 30. bölümü ile sezon finali yapmaya hazırlanıyor. Sezon finali yapan dizi yeni sezondada ekranlarımıza gelmeye devam edecek.

Gönül Dağı 2. Sezon Olacak mı?

29 Mayıs Cumartesi akşamı yayınlanacak olan Gönül Dağı 30. bölüm ile sezon arasına girecek dizinin ikinci sezonu ise Eylül ayında yeniden evlerinize konuk olmaya devam edecek.