Gül Masalı dizisi Isparta'da çekilen 1.sezon 11. bölümü ile bugün ekranlara gelen sevilen dizidir. Gül Masalı 11.Bölüm İzlemek isteyenler araştırmalarına başladı.

Havaların ısınıp yaz aylarının yavaştan kendisini hissettirmeye başlaması ile birlikte yaz dizileri de adından söz ettirmeye başladı. Onlardan bir tanesi de Gül Masalı dizisi. ATV'de...


Havaların ısınıp yaz aylarının yavaştan kendisini hissettirmeye başlaması ile birlikte yaz dizileri de adından söz ettirmeye başladı. Onlardan bir tanesi de Gül Masalı dizisi. ATV'de başlayacak aşk konulu dizi ile ilgili olarak izleyiciler Gül Masalı Dizisi Nerede Çekilecek? Gül Masalı Dizisi Konusu ve Oyuncu Kadrosu sorularının cevaplarını merak etmeye başladılar...

Gül Masalı Dizisi Konusu ve Oyuncu Kadrosu  

ATV’nin Pastel Film imzasını taşıyan yeni dizisi Gül Masalı dizisi için hazırlıklar sürüyor. Dizinin sloganına bakınca birçok kişi Demet Özdemir’in eski dizisini anımsadı. Dizinin sloganı, “Annelerin kaderi, kızlarının çeyizidir” olarak belirlendi. Dizinin hikayesinde genç kızların annelerinin kaderlerinin devamını yaşadığı şeklinde bir algı ortaya çıkıyor.Bu da Demet Özdemir’in çok başarılı bir performans sergilediği Doğduğun Ev Kaderindir dizisinin sloganına oldukça yakınlık gösteriyor. Bu dizide de her genç kızın kaderinin doğduğu evi ile ilgili olduğu mesajı verilmişti. Gül Masalı isimli yeni ATV ekranlarında yaz dizisi olarak izleyicilerin karşısına çıkacak. Sadullah Şentürk’ün yönetmenliğini yapacağı dizide Gonca ile Toprak’ın hikayesini izleyeceksiniz. Gülper Özdemir’in partneri olarak da Erdem Kaynarca ile anlaşma sağlandığı öğrenildi.   

Gül Masalı 11. bölüm Canlı İzlemek için Tıklayın

Geçen sezon da Kalp Yarası isimli dram yapımını yaz aylarında başlatan ATV, iyi bir sonuç almış ve bu proje 32 bölüm daha devam ederek Şubat ayına kadar izleyicilerle buluşmuştu. Gül Masalı dizisi de bir dram yapımı ve Kalp Yarası gibi şayet yaz döneminde başarılı olur ise, kış sezonunda da devam edebilecek bir proje olarak gözüküyor. Gülper Özdemir en son Kıbrıs Zafere Doğru dizisinde 2 sezon yer aldı ve başrolde etkili performansı ile adından söz ettirdi. Erdem Kaynarca’yı ise geçen sezen yaz döneminde Ada Masalı dizisinde izleyenler, kış sezonunda ise kısa süren Annemizi Saklerken isimli yapımda seyretme şansı yakalamıştı. Kaynarca yeni dizisinde başrolde yer alarak da önemli bir çıkışa imzasını atmış olacak.

Gül Masalı Dizisi Nerede Çekiliyor?
 

 ATV ekranlarında yaz dizisi olarak başlayacak olan Gül Masalı dizisinin çekimlerinin güller şehir Isparta’da yapılıyor.