Gülşen Tutuklandı Mı ? LGBT Soruşturmasında Son Durum nedir? Gülşen'in İmam hatipte okumuş daha önce kendisi, sapıklığı oradan geliyor sözleri gündem olmuştu.

Ünlü şarkıcı Gülşen'in Nisan ayında bir konserde söylediği sözler bomba gibi gündemdeydi. Sahnede bir adamdan bahseden Gülşen, "İmam daha önce hatipte okumuş. Sapıklığı oradan gelmiş olmalı" sözleri sosyal medyada gündem oldu. Peki Gülşen tutuklandı mı? Şarkıcı Gülşen tutuklandı mı?

Gülşen hakkında soruşturma açıldı mı?

Gülşen tutuklandı mı? Ünlü şarkıcı Gülşen'in Nisan ayında bir konserde söylediği sözler bomba gibi gündemdeydi. Sahnede bir adamdan bahseden Gülşen, "İmam daha önce hatipte okumuş. Sapıklığı oradan gelmiş olmalı" sözleri sosyal medyada gündem oldu. Peki Gülşentutuklandı mı? Şarkıcı Gülşen tutuklandı mı? Gülşen hakkında soruşturma açıldı mı? Detaylar aşağıda...

Gülşen Tutuklandı Mı?

Konser verdiği esnada "İmam hatipte okumuş daha önce kendisi, sapıklığı oradan geliyor" ifadelerini kullanan şarkıcı Gülşen, Twitter'ın gündemine oturdu. "Gülşen tutuklansın" etiketiyle yapılan paylaşımlarda şarkıcıyı hedef alan kullanıcılar, "Hesap vereceksin, böyle sanatçılar istemiyoruz" yorumları yapıldı.

gulsen-tutuklandi-mi-sarkici