Bu aşk, romantizm ve seksi zamanlar için harika bir dönem Koç . Öyleyse, Evreninize çektiğiniz bu bağlantıya yatırım yapın. Onları hem yatak odasında hem de dışarıda tanıyın. Bir şey bize, potansiyel olarak bir ömür boyu sürebilecek anılar yaratmak üzere olduğunuzu söylüyor. Şu anda deneyimlemekte olduğunuz şey, Kader, Yay burcunun dansıdır . Kısmet, işleri sizin adınıza düzeltmek için büyük bir adım atıyor. Özellikle profesyonel cephede büyük bir değişime tanık olmanız muhtemel. Sizi yolunuz ve amacınızla hizalayacak büyük bir değişim. Bu nedenle, her zaman size ait olanı talep etmekten çekinmeyin. balık Burcu, şifa ile ilgili olan şey, gizemli bir süreç olmasıdır. Bazı günler hissedilecek her şeyi hissetmiş gibi hissedersiniz. Diğer günlerde, ağlayacak daha fazla gözyaşı olduğu hissine kapılırsınız. Yolculuğunuzun neresinde olursanız olun, tutulduğunuzu ve korunduğunuzu bilin.

Bugün Koç Burcu: 04 Eylül 2022

Bu aşk, romantizm ve seksi zamanlar için harika bir dönem, Koç. Öyleyse, Evreninize çektiğiniz bu bağlantıya yatırım yapın. Onları hem yatak odasında hem de dışarıda tanıyın. Bir şey bize, potansiyel olarak bir ömür boyu sürebilecek anılar yaratmak üzere olduğunuzu söylüyor. Oh, ve anlaşmazlığa düştüğün bir arkadaş/aile üyesini tanıyor musun? Onlara içten bir özürle ulaşın. Kozmik iklim, sizi diğerinin bakış açısını anlayarak düzeltmeler yapmaya teşvik ediyor.

Bugün Boğa Burcu: 04 Eylül 2022

Bugün, değişikliklerin yıldırım hızında gerçekleştiğini görebilirsiniz. Şu anda ve şu anda sizin için mevcut olan paralel bir gerçeklik var. Bu yüzden seçimlerinizi akıllıca yapın. Geçmişi ve onunla ilişkili her şeyi geride bırakmaya istekli olun. Kozmik konferansta kulak misafiri olundu: Bugün yaptığınız köklü değişiklikler büyük ölçüde karşılığını verecek.

Kozmik ipucu: Çağrıldığınız köklü değişiklikleri yapmanın zamanı geldi.

Bugün İkizler Burcu: 04 Eylül 2022

Ancak her şey bir sebepten dolayı oldu. Her şeyin bir nedeni oldu, İkizler. Yeniden kalibre etmek için zaman ayırmak, ruh derslerini bütünleştirmenize ve tarafsız bir alana geçmenize yardımcı olacaktır. Aynı zamanda, gerçekten önemli olan *tek* şeye, yani siz, siz, siz'e odaklanmanızı sağlayacaktır. Bu bizi asıl soruya getiriyor: 'Kendi büyümenize yatırım yapmaya nasıl çağrılırsınız?' Kişisel bakıma öncelik verin. Kendinize diğer insanlardan arzu ettiğiniz sevgiyi ve bakımı verin.

Kozmik ipucu: Kendine öncelik ver.

Bugün Yengeç Burcu: 04 Eylül 2022

Her şeyi anladın, Yengeç. Neredeyse kurşun geçirmez bir eylem planınız vardı, ancak şu anda hiçbir şey yolunda gitmiyor gibi görünüyor. Olumsuz duyguların tavşan deliğine inmek yerine, burada yeniden ayarlamanız gerekenler hakkında kendinizle bir diyalog başlatın. Aynı zamanda, sonuçlara varmak için acele etmeyin. Sabit bir hızla ışığa geri dönmeye başlayın. *Bu* kalıcı değişiklikler yapmanın en iyi yoludur.

Bugün Aslan Burcu: 04 Eylül 2022

Ancak, üzerinde çalıştığınız şeyi hak ettiğinize gerçekten inanıyor musunuz? Alanlar ve almayanlar arasındaki fark zihniyettir. Öyleyse kalbini ve zihnini aç. Mağazada olan birçok nimeti kabul etmek için kendinize izin verin. Evrenin en iyi yaşamınızı yaratmanıza yardımcı olmak için fazla mesai yaptığını hatırlamak, sizi mucizeler için bir mıknatıs yapacak, güzel. 

Bugün Başak Burcu: 04 Eylül 2022

Sadece bir hatırlatma, Başak: Bu, konfor alanınızın bir illüzyon gibi hissetmeye başladığı konfor alanınızın dışına çıkma zamanıdır. Kendi kurallarınızı çiğneme ve ilerledikçe doğaçlama yeteneğiniz, büyümeyi hayal edebileceğinizden daha fazla şekilde kolaylaştıracaktır. Ancak bu, denenmiş ve test edilmiş olanı tamamen ortadan kaldırmanız gerektiği anlamına gelmez. Sizin için neyin işe yarayıp neyin yaramadığını anlayın. Bir denge kurmayı öğrenmek, bir süper güç olduğunu kanıtlayacaktır.

Bugün Terazi Burcu: 04 Eylül 2022

Ya halat çekme oyununa girmenize gerek olmadığını söylesek? Aradığınızın zaten sizin olduğunu söylesek? O güzel ödenek alanına taşın, Terazi. Etrafınızda meydana gelen mucizelere açık olmanıza izin verin. Sen zaten üzerine düşeni yaptın. Şimdi arkanıza yaslanın, rahatlayın ve Evrenin sizin adınıza bazı önemli ipleri çekmesine izin verin.

Akrep Burcu Bugün: 04 Eylül 2022

Ceza almıyordun. Hazırlanıyordun. Size ait olanı almaya hazırlanıyordunuz. Bu hafta sonu büyük bir doruk noktası seni bekliyor güzelim. Kalp meseleleri söz konusu olduğunda, bir denge kurmaya teşvik ediliyorsunuz. Kendinizi topraklanmışken birlikte yaratabileceğiniz şeylerin olasılığına açmak için. Not: Sadece iyi şeylerin yolunuza çıkacağına güvenin!

Yay Burcu Bugün: 04 Eylül 2022

Bu Kaderin dansı, Yay. Kısmet, işleri sizin adınıza düzeltmek için büyük bir adım atıyor. Özellikle profesyonel cephede büyük bir değişime tanık olmanız muhtemel. Sizi yolunuz ve amacınızla hizalayacak büyük bir değişim. Bu nedenle, her zaman size ait olanı talep etmekten çekinmeyin. Romantik cephede, daha fazla şans almanız için yönlendiriliyorsunuz. Bir şey bize ilişkinizi bir sonraki seviyeye taşıma isteğinizi söylüyor, güzelim.

Kozmik ipucu: Daha fazla şans verin. Aradığınız her şey konfor alanınızın dışında sizi bekliyor.

Oğlak Burcu Bugün: 04 Eylül 2022

Evrenden gelen Mavi Dart'ınızın neden sonsuza kadar sürdüğünü merak etmeye başladığınızda, en parlak takım elbisenizi giyin ve en ışıltılı rujunuzu (eğer reçeliniz buysa) sürün ve kendinizi karşı konulmaz hale getirin. Şimdi, lanet olası bir susuzluk tuzağı olduğunuzu bilerek içsel olarak elde etmek için sert oynamanın zamanıdır. Aradığınızın da sizi aradığını hatırladığınızda, büyük şeyler tezahür etmeye başlar.

Bugün Kova Burcu: 04 Eylül 2022

Başarılı olmanın güvenli bir yolu yoktur, Kova. Başka birinin yöntemini kopyalayıp yapıştırarak bir yerlere gitmeyi bekleyemezsiniz. Alt satırda: yolunuza ve amacınıza sadık olmalısınız. Bu zamanda bulacağınız şey, kendinizin en özgün versiyonu olarak ortaya çıkarak büyük değişiklikleri tezahür ettirebilmenizdir. Bu yüzden, kendi yargılarınızı bırakırken o görünmezlik pelerini çıkarın. İçsel devriminiz, çoklu evren boyunca değişim dalgaları gönderme potansiyeline sahiptir.

Kozmik ipucu: Kendinizin en somut hali olarak görünmenin zamanı geldi.

Balık Burcu Bugün: 04 Eylül 2022

İyileşmeyle ilgili olan şey, bunun gizemli bir süreç olmasıdır. Bazı günler hissedilecek her şeyi hissetmiş gibi hissedersiniz. Diğer günlerde, ağlayacak daha fazla gözyaşı olduğu hissine kapılırsınız. Yolculuğunuzun neresinde olursanız olun, tutulduğunuzu ve korunduğunuzu bilin. Evren, önümüzdeki günlerde işlenmemiş tüm duygularınızı işlemek için size güvenli bir alan sunuyor.