Ünlü şarkıcı Hadise'nin boşandığı eşi Mehmet Dinçerler'in kirayı ve evin depozitosunu ödemediği ortaya çıkınca, Hadise İbrahim Çelikkol'dan büyük destek gördü.

Ev sahibi Çelikkol, Hadise'yi içeri buyur etti ve istediği kadar kalmasını söyledi. Mehmet Dinçerler ve Hadise, bir yılı birlikte geçirdikten ve Nisan ayında evlendikten sonra 30 Eylül'de tek celsede boşandı. Evliliklerinin ilk yılında ayrılan çift, çok sayıda iddiaya konu oldu. Çiftin evlendikten sonra İbrahim Çelikkol'un evinde ikamet ederken depozito ve kira ödemelerinde sorun yaşadığı iddia edildi. 

Borcu Resmen Hadise’ye Yıktı

İbrahim Çelikkol'un evinin eski sakinlerinden Dinçerler'in, eski eşi Hadise'ye borçlu olduğu 6 aylık kira ve depozitoyu boşaltarak evi boşalttığı iddia edildi. Mehmet Dinçerler'in 150 bin TL'lik depozitoyu ödemediği ortaya çıkınca Hadise'ye destek olarak "Evi istediğiniz kadar kullanabilirsiniz" dedi.

Mehmet Dinçerler Kerimcan Durmaz'ı Takip Etmeye Başladı

Tartışma konusu, yaklaşık 5 aydır evli olan Hadise ile Mehmet Dinçerler'in boşanma davası sırasında ortaya atılan suçlamalar oldu. Dinçerler, suçlamalar nedeniyle sosyal medya hesabını kapattı, ancak kısa süre sonra tekrar açtı. Dinçerler, bu kez Kerimcan Durmaz'ı sosyal medyadan takip etmesiyle dikkatleri üzerine çekti. 5 aylık evlilikten sonra umut verici bir başlangıç ​​yapan ilişki kısa süre önce tek seansta sona erdi. Mehmet Dinçerler, boşanma sürecinde kendisine yöneltilen çok sayıda suçlama sonucunda Instagram hesabını kapattı.

Sergen Deveci Öldü Mü Son Durumu Ne? Son Dakika Sergen Deveci Öldü Mü Son Durumu Ne? Son Dakika

ibrahim-celikkol-hadise-ye-destek-oldu-15334332_osd

Kısa bir aradan sonra Dinçerler’in, Kerimcan Durmaz ile önceki bir görüntüsü bulundu.  Aslında çiftin bir gece kulübündeki fotoğrafları üzerinden çok sayıda iddia ortaya atıldı ve çok uzun bir süre konuşulmadı. Hadise'nin evliliğinden önce birbirini takip eden Mehmet Dinçerler ve Kerimcan Durmaz'ın boşanma sonrası birbirlerini yeniden takip etmesi ilgi çekici.

Hadise ve Mehmet Dinçerler'in Boşanma Sebebi Ortaya Çıktı

Hadise, 14 Eylül'de Beykoz Adliyesi'ne "Sanat hayatım konusunda Mehmet Dinçerler'in baskısı altındayım" iddiasıyla boşanma davası açtı. Dinçerler ile boşanma sürecinde olan Hadise'nin, şarkı videosu ve performansında Murda hakkında ciddi yorumlar yaptığı ortaya çıkarken, ailesi ve eşi Mehmet Dinçerler'in tepki gösterdiği ortaya çıktı.