Hafsanur Sancaktutan Dünyayla Benim Aramda dizisinde mastürbasyon sahnesi ile gündem oldu! İşte, Disney+ dizisindeki o sahne!

HAFSANUR SANCAKTUTAN’IN KENDİNİ TATMİN ETTİĞİ O ANLAR ELEŞTİRİLDİ

Başrollerinde Demet Özdemir, Buğra Gülsoy, Hafsanur Sancaktutan ve Metin Akdülger’in yer aldığı Disney Plus platformunu yıkan Dünyayla Benim Aramda dizisi, erotik sahneleri sebebiyle eleştirildi. Demet Özdemir ve Buğra Gülsoy’un ateşli sevişme sahnelerinden sonra, genç oyuncu Hafsanur Sancaktutan’ın mastürbasyon yaptığı sahne, sosyal medyada tepki çekti.

Sinem karakterini canlandıran Hafsanur Sancaktutan, Buğra Gülsoy'un yani Tolga'nın fotoğrafına bakarak, kendi yatağında soyunup mastürbasyon yapmaya başlıyor.

Dünyayla Benim Aramda dizisinin 2. bölümüne damga vuran kendini tatmin etme sahnesi, şu sıralar izleyicilerden binlerce yorum almaya devam ediyor. Twitter bu sahnelerle çalkalanırken, genç oyuncudan bir yanıt gelmedi henüz.

Hafsanur Sancaktutan'ın mastürbasyon sahnesini izleyen ya da görenler, sosyal medyaya koşarak, "Çok gereksiz", "Dizide öpüşme sevişme olmasa olmuyor mu?", "Gereksiz bir sahne" gibi yorumlar yaptılar. İşte, o sahneden bir kare!

Dizide tutkulu aşkların zamana yenik düşmesi ve yeniden canlandırılması adına yapılabilecekler anlatılıyor. Sosyal medya, kıskançlık, aldatma, kumpas gibi olayların öne çıktığı Disney Plus dizisi ilk iki bölümüyle yayınlandı.

Ekranlara son olarak Fox TV'de yayınlanan Son Yaz adlı diziyle gelen Hafsanur Sancaktutan Dünyayla Benim Aramda Sinem karakteriyle son günlerin en popüler ismi. Genç oyuncunun dizideki mastürbasyon sahnesi, yıllar önce Hülya Avşar'ın Berlin in Berlin filmindeki sahnesini hatırlattı. Peki, Dünyayla Benim Aramda dizi konusu nedir? Dünyayla Benim Aramda oyuncuları kimler, nerede, ne zaman yayınlanıyor? İşte detaylar...

DÜNYAYLA BENİM ARAMDA DİZİ OYUNCULARI VE KONUSU

14 Eylül 2022 tarihinde Disney+ kanalında başlayan dizi, Hülya Gezer tarafından tasarlandı. Romantik drama türünde çekilen internet dizisinin bir bölümü 60 dakikadan oluşuyor. işte oyuncuların canlandırdıkları karakterler:

Demet Özdemir - İlkin
Buğra Gülsoy - Tolga
Hafsanur Sancaktutan - Sinem
Metin Akdülger - Kenan
Zerrin Tekindor - Burçin
İbrahim Selim - Cüneyt
Melisa Döngel - Ceren
Ali Yoğurtçuoğlu

Peki, siz bu diziyi izlediniz mi? Yorumlarınız neler olacak?