Disney Plus televizyon dizisi Dünyayla Benim Aramda’ki mastürbasyon sahnesi gündemde olan oyuncu Hafsanur Sancaktutan açıklama yaptı.

Başrollerini Demet Özdemir, Buğra Gülsoy ve Hafsanur Sancaktutan'ın paylaştığı Disney+ dizisi Dünyayla Benim Aramda’nın sürekli olarak gündemde. Dizide 'Sinem' karakterini canlandıran Hafsanur Sancaktutan, mastürbasyon sahnesiyle sosyal medyaya damga vurdu. Sancaktutan olayla ilgili ilk kez konuştu. Sancaktutan, "Aslında bu konu hakkında çok fazla konuşmak istemiyorum. Ben işimi yapıyorum ve senaryoda yazılanlar benim kurallarıma aykırı olmadığı sürece normal olduğunu düşünüyorum" dedi. Gelen açıklamadan sonra dizi takipçilerinin kimisi hak verirken kimisi böyle bir sahnenin gereksiz olduğunu vurguladı.

Bir televizyon programında Sinem karakterini canlandıran Hafsanur Sancaktutan'ın Buğra Gülsoy'un canlandırdığı Tolga'nın fotoğraflarına bakarken mastürbasyon yaptığı sahne sosyal medyayı şok etmişti.

Hafsanur Sancaktutan’ın Bikini Pozları Dikkat Çekti

Son dönemde yükselen genç yıldızlardan biri olan Hafsanur Sancaktutan, Son Yaz dizisindeki Yağmur rolüyle büyük beğeni topladı. Çarpıcı bir oyuncu olan Hafzanur Sancaktutan, çekiciliği ile izleyicileri büyülemeyi başarıyor. İş arkadaşı Deniz Can Aktaş'a aşık olan Sancaktutan, dijital olarak yayınlanan Dünya ile Benim Aramda dizisindeki rolüyle beğeni topluyor. Çarpıcı oyuncu son olarak yeşil bikinisiyle pencerenin önünde poz verdi.

hafsaa-aXUG_cover

Arka Sokaklar Hülya Kimdir? Instagram Hesabı Arka Sokaklar Hülya Kimdir? Instagram Hesabı

Genç oyuncu Hafzanur Sancaktutan, son zamanlarda görünüşünden, özel hayatından ve işinden dolayı isminden bahsettiriyor. 22 yaşındaki çarpıcı oyuncu, 2018-2019 yılları arasında yayınlanan Gülperi dizisinde 'Fidan' rolüyle tanınmıştır. En yeni yükselen genç yıldızlardan biri olan Hafsanur Sancaktutan, çekiciliği ile hayranlarını büyülüyor. Çarpıcı bir oyuncu olan Hafzanur Sancaktutan, çekiciliği ve mükemmel fiziği ile hayranları tarafından büyük beğeni topluyor.

Sancaktutan, 1 milyon takipçisi olduğu Instagram'da yaptığı cesur karelerle hayranlarını mest ediyor. Son dönemde kendinden emin duruşuyla dikkatleri üzerine çeken genç oyuncu, karın kaslarıyla da gündem oldu.

Hafsanur Sancaktutan, dedesinin küçük bir çocukken kendisini taciz ettiğini de itiraf etmişti.  Hafsanur Sancaktutan'ın sosyal medya hesaplarından yaptığı paylaşım şu şekilde:

"Kabul ediyorum! Dedem bana kötü davranırdı. Ben pedofili birinin torunuydum. Kuzenlerim, komşularım ve iş arkadaşlarım bana kötü davrandı. Suçluluk duymuyorum, korkmuyorum. Yalnız olmadığın farkındayım. "