Harry Winston’dan Bridal Couture Koleksiyonu Özellikleri Nelerdir ?

Harry Winston’dan Bridal Couture Koleksiyonu Özellikleri Nelerdir ?

Harry Winston, özel dikim bir gelinliğin olağanüstü tasarlanan özel detaylarından ilham alınan, özenle tasarlanmış pırlanta evlilik yüzüğü koleksiyonunu sundu.

Harry Winston, yeni pırlanta evlilik yüzüğü kapsül koleksiyonuyla karşınızda. Bu tasarımları özel ve pahalı kılan ayrıntılardan biri Dünyanın önde gelen gelinlik atolyeleri ile çalışılmış olmasıdır. Markanın adeta sanatını konuşturduğu ürünler ilgiyle takip ediliyor birçok genç kadının hayallerini süsleyecek bu özel koleksiyon 6 farklı ürünle başarısını kutluyor…

Fransız dantelinin zarif dokusunun ön planda olduğu gelinlikle zümrüt kesim pırlanta modelinden aşk düğümü motifine, yuvarlak kesim pırlanta yüzük modelinden romantik yanı ağır basan fiyonk motifi gibi farklı pırlanta kesim modeli sunan Harry Winston, son derece iddalı feminen ve sıra dışı bir koleksiyonu gözler önüne seriyor. Her zevk  ve her stil için bir yüzük sunan Bridal Couture Koleksiyonu, Harry Winston’ın hayatın en önemli anlarına zarif bir mücevherle anlam katılması gerektiğine olan inancını savunmayı sürdürdüğü gibi, markanın en üst düzey kalite ve değerli ustalığa olan vurgusu dikkat çekiyor.

Her kadın için özel bir yüzük sunan Bridal Couture Koleksiyonu, Harry Winston’ın hayatın en önemli anlarına zarif bir mücevherle anlam katılması gerektiğine olan inancını savunmayı sürdürdüğü gibi, markanın en üst düzey kalite ve ustalığa olan bağlılığını daha da vurgulamaktadır. Damla kesim bu şık pırlanta gerek temizliği gerekse rengi ile göz kamaştırıyor. Marka kaliteli pırlanlata yüzükleri özel bir tasarım ile koleksiyona eklemiş. Buda markanın ustalığını gözler önüne seriyor. Koleksiyondaki her yüzük bir anlam taşımakla beraber damla kesim pırlanta yüzük zarif görüntüsüyle romantik anları simgeliyor. Duru bir havası olan yüzükte aşktan ilham alınmış…

Markiz ve damla kesim pırlantalardan oluşan bir kümeyle desteklenen zümrüt kesim pırlanta yüzük, romantik Fransız dantelinin narin dokusuna yeni bir yorum getiriyor.

  • Yorumlar Yok
    UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.
BENZER İÇERİKLER