Hazal Kaya'nın göbek açık takımı ortalığı karıştırdı. Ayrıca sevilen oyuncu 5 aylık hamileyken kızının tam adını da açıkladı.

2019 yılında Ali Atay ile evlenen Hazal Kaya, oğlu Fikret Ali'yi dünyaya getirdikten sonra ikinci bir çocuk sahibi olmaya hazırlanıyor. Yüz olarak görev yaptığı şirketin lansman etkinliğinde hamile olduğunu duyuran Hazal Kaya, daha sonra kızının göbek adının Leyla olacağını açıkladı. Açık göbekli bir takım tercih eden Kaya, herkesin dikkatini çekti. Paylaşımları üzerine Hazal Kaya takipçilerinden beğenileri topladı. Kimi takipçisinden ise belirli yorumlar maruz kaldı. İşte Hazal Kaya ve Ali Atay gündemi!

Sergen Deveci Öldü Mü Son Durumu Ne? Son Dakika Sergen Deveci Öldü Mü Son Durumu Ne? Son Dakika

Kızının İlk Adını Açıkladı

2019 yılında Ali Atay ile evlenen ve aynı yıl oğlu Fikret Ali'yi dünyaya getiren Hazal Kaya, beş aydır ikinci çocuğuna hamile. Hazal Kaya, açık karınlı takım elbisesi ve çıkıntılı midesiyle yüz olarak hizmet verdiği şirketin lansmanında yer aldığında dikkatleri üzerine çekti. Oyuncu Hazal Kaya, ikinci çocuğunu kucağına almaya hazırlanırken kızının göbek adının "Leyla" olacağını söyledi. Leyla bebeğin ise ilk adı merak ettirdi. Alınan bilgiye göre kızının ilk adı Süreyya olacak. Hazal Kaya kızına isim tercihleri ile gündemde yerini aldı.

6315997c4e3fe00878bbedc5

Hazal Kaya'dan Yeni Paylaşım Geldi

İkinci çocuğunu kucağına alabilmek için bekleyen Hazal Kaya fazlasıyla mutlu. 4 aylık hamile ve ünlü oyuncu Hazal Kaya, paylaşımlarına yeni bir karnı belirgin poz ekledi. Aynı yılın Kasım ayında ünlü çift Ali Atay ve Hazal Kaya, Fikret Ali adını verdikleri oğullarını kucaklarına almıştı. Hazal Kaya ve Ali Atay, ikinci kez ebeveyn olmanın heyecanını yaşıyor ve şu anda ikinci çocuklarını bekliyorlar.

Sosyal medya hesabını sık sık kullanan ünlülerden biri de beş aylık hamile olan çarpıcı oyuncu Hazal Kaya. Ünlü oyuncu Instagram'da yaptığı hamilelik pozlarından birini paylaştı. Ünlü oyuncu asansörde kamera ve ayna karşısındayken genişleyen göbeğini hayranlarıyla sergiledi. Hazal Kaya, ikinci çocuğuna beş aylık hamileyken sosyal medya hesabından yeni bir gönderi paylaştı. Altı yıllık aşklarını tamamlamak için 2019 yılında oyuncu Ali Atay ile evlenen Hazal Kaya, annelik sevincini ilk kez aynı yılın Kasım ayında yaşadı. Ünlü çiftin oğlunun adı ise Fikret Ali.