Magazin

Hekimoğlu Dizisi Nerede Çekiliyor? Hekimoğlu Hastanesi Nerede ?

Kanal D ekranlarının sevilerek izlenen dizilerinden bir tanesi olan Hekimoğlu 2. sezonu ile sevenleri ile buluştu. Peki Hekimoğlu dizisi nerede çekiliyor..?

Kanal D ekranlarının sevilerek izlenen dizilerinden bir tanesi olan Hekimoğlu 2. sezonu ile sevenleri ile buluştu. Peki Hekimoğlu dizisi nerede çekiliyor..? Dizinin sıkı takipçileri, Hekimoğlu’nun hangi hastanede çekildiğini araştırıyorlar. Oldukça büyük olan ve Valide Atik Eğitim ve Araştırma Hastanesi olarak geçen hastane nerede? Hekimoğlu nerede çekiliyor? İşte yanıtımız sizlerle…

İlk bölümü geçtiğimiz sene yayınlanan, Dr. House dizisinden uyarlama olan Hekimoğlu dizisi, Salı akşamlarının ilgiyle izlenen dizilerinden bir tanesi. Başrolünde Timuçin Esen, Ebru Özkan Saban ve Okan Yalabık’ın olduğu dizi, bir doktor dizisi olduğu için neredeyse bütün sahnelerini hastanede çekiyor. Dizide yer alan ve İstanbul Valide Atik Eğitim ve Araştırma Hastanesi olarak adı geçirilen hastane, seyirci tarafından merak ediliyor. Birçok izleyici bu adla, hastanenin nerede olduğunu araştırıyor.

Hekimoğlu Dizisi Çekim Yeri

Bunlara da Bakınız;

Bir Başkadır Dizisi Nerede Çekildi?
Seni Çok Bekledim Dizisi Nerede Çekiliyor ?
Kefaret Dizisi Nerede Çekiliyor?
Akrep Dizisi Nerede Çekiliyor?

Hekimoğlu Dizisi Nerede Çekiliyor? Hekimoğlu Hastanesi Nerede ?

17 Aralık 2019’dan beri ekranda olan Hekimoğlu dizisi, dizinin ilk bölümünden bu yana İstanbul’un Anadolu Yakası’nda çekiliyor. Dizide İstanbul Valide Atik Eğitim ve Araştırma Hastanesi olarak geçen hastane, dekor değil. Hekimoğlu dizisinin bütün hastane çekimleri İstanbul’un Tuzla ilçesinde bulunan İstanbul Okan Üniversitesi’ne bağlı olan hastanede gerçekleşiyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu