Hicran dizisi Hicran kimdir? Kanal D ekranlarında yeni başlayan Hicran 7.bölüm full izle. Hicran Dizisi ne zaman saat kaçta başlıyor? Hicran dizisi konusu oyuncuları

Doya Doya Moda 2022 101.Bölüm Full İzle 5 Aralık 2022 Pazartesi Doya Doya Moda 2022 101.Bölüm Full İzle 5 Aralık 2022 Pazartesi

Kanal D ekranlarında yeni başlayan Hicran 7.bölüm full izle. Hicran Dizisi ne zaman saat kaçta başlıyor? Hicran dizisi konusu oyuncuları vatandaşlar tarafından merak edilmeye başlandı.

Kanal D ekranlarında bugün yeni bir dizi başlıyor. Hafta içi her gün ekranlarda sizlerle olmaya hazırlanan Hicran dizisi bugün birinci bölümü ile sizlerle olacak. Hicran 1.bölüm 7 Kasım 2022 Pazartesi günü saat 17:00'da başladı.

HİCRAN DİZİSİ OYUNCULARI KİMLER?

Hicran dizisinin başrolünde; Yedinci Koğuştaki Mucize filminin minik yıldızı Nisa Sofiya Aksongur yer alıyor. Dizinin Elçin Zehra İrem, Berk Bakioğlu, Yağmur Çokgenç’in yanı sıra, Aydan Burhan, Melda Arat ve Yaşar Üzer gibi usta oyuncuların bulunuyor.

HİCRAN DİZİSİ NE ZAMAN BAŞLIYOR?

Hicran 7 Kasım Pazartesi'den itibaren yeni bölümleriyle hafta içi her gün 17.00'de Kanal D'de ekranlarında izleyiciyle buluşacak.